Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szkoda, że #julka nie ogarnęła, że umniejsza Jadwidze nazywając ją królową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekaztwitterowychjulek #heheszki

odpowiedzi (51)

Na głównej papież inceli Szarpanki recenzuje filmik Kasi Babis. Dotrwałem chyba do drugiej minuty, bo chochoły typu lewactwo chce wszystkiego zakazać oraz rzygi typu ale ona jest aseksualna czytam codziennie na Wykopie i mi więcej nie trzeba.

I ja nie o tym konkretnie filmie. Ostatnio naszła mnie refleksja, jakim absurdem jest nazywanie takich trolli obrońcami praw mężczyzn. Bo na czym się opiera twórczość tego wazona? Głównie na krytyce mężczyzn: lewaków, beciaków, spermiarzy, simpów, kukoldów, oskarków, normików, chadów. A żeby zostać kukoldem i lewakiem wystarczy według niego pójść na Strajk Kobiet.

Tak oto obrońcą praw mężczyzn jest świrek, który potępia 80% mężczyzn za to, że nie przystają do jego wizji. Proponuję zwiększyć precyzję i nazywać takie jednostki obrońcami praw inceli oraz obrońcami skrajnych prawaków.

A bonusowo obrazek autorstwa Kasi - jak ta feminazistka nienawidzi mężczyzn, obrzydliwe!

#neuropa #bekazprawakow
    pokaż całość

odpowiedzi (158)

Mirki i Mirabelki! Kłaniam się wam w imieniu mojego dziadka i zapraszam do #rozdajo .
    To właśnie jego zegarek dostanie ktoś z was w sprawiedliwym losowaniu.
    Jego oczko w głowie, rzadki "Rare Vintage Citizen 6350-G30241 K" ze skórzanym paskiem w idealnym stanie.
    Wg internetu wartość w przedziale cenowym od 500-1000zł.
    Proszę więc o zaplusowanie wpisu.

Ale od początku. Jest sprawa. Dziadek od wielu lat, zawsze w okolicach dnia dziadka na swój mały sposób wspiera okoliczne schroniska dla zwierząt. W tym roku nie udało mu się odłożyć żadnej większej kwoty, dlatego poprosił mnie żeby sprzedać jego zegarek, za który będzie chciał kupić trochę węgla i karmę do schronisk.
    Postanowiłem trochę go zaskoczyć, jako Mirek z 12 letnim stażem, pierwszy raz prosze was o #wykopefekt
    Zegarek otrzyma ktoś z was w drodze losowania. Na zorganizowanej zrzutce każda równowartość dyszki to
    jeden dodatkowy los do losowania zegarka, 20zl to 2 losy itd. Podpisujcie się nickiem z Wykopu.
    Pokażmy że karma wraca!
    Dumnego dziadka z darami wchodzącego do schroniska oczywiście nagram.
    Do dzieła! Zwycięzce wylosuję w niedzielę o 19:00.
    **Link do zrzutki - https://zrzutka.pl/cj55bk

#zegarki #zegarkiboners
    pokaż całość

odpowiedzi (125)