Wpis z mikrobloga

Za czasów jak PO rządziło chodziłem na te marsze niepodległości i na własne oczy widziałem wtedy jak policja robi prowokacje, ale to co się dzisiaj stało to jednoznacznie wskazuje kto prowokował i urządzał burdy, nie lewica, nie policja a panowie narodowcy z marszu, pal licho czy to pseudokibice czy jakas inna formacja, byli uczestnikami marszu (nielegalnego marszu). A klamczuszek Winnicki jeszcze wmawia ze to bojowki lewicy wybiegaly z bramy - noo bojowki ale policji.
#marszniepodleglosci
  • 20
Pisze od nowa, bo nie moge edytowac

@zbyszek_kieliszek:

a panowie narodowcy z marszu

niby tak, ale czy oni podpaliliby to mieszkanie, gdyby nie bylo tam tej flagi lgbt i napisu strajk kobiet? Nie mieszkam w Warszawie, nie znam tamtejszej okolicy, ale czy ta sama flaga wisiala tam pare dni przed marszem? Jezeli ja tam powiesil specjalnie to chyba sam jest prowokatorem ( ͡º ͜ʖ͡º). Jest akcja
@zbyszek_kieliszek: ty to jestes jakis nkolejny niepelnosprawny? Co za roznica czy wisiala x dni wczesniej czy kilka minut wczesniej...

Taka, ze jakby ja wywiesil akurat na marsz niepodleglosci to by byla jawna prowokacja sebkow, cymbale.

Rownie dobrze mozesz sobie flage polski powiesic w oknie i ktos ci raca rzuci i podpali mieszkanie z lewicy i co tez tak bedziesz spiewal ladnie jak teraz?


Nie wiem, nie jestem prowokatorem ¯\_(ツ)_/¯. Nie mieszkam
czyli wywieszenie niewłaściwej flagi która nie jest zgodna z twoimi poglądami usprawiedliwie #!$%@? racami i podpalanie mieszkania


@zbyszek_kieliszek: Nic takiego nie powiedzialem. Probuj dalej.

ej wroc do kolejki po rozum, moze jeszcze nie jest za pozno.

i vice versa to moze przestaniesz sobie dopowiadac i stosowac ad personam jesli nie masz argumentow.
@greendevil861: czysta polityka. Chodzilo o to aby pokazac ze takie marsze to tylko burdy i awantury z policja i ze biora w nich udzial tylko przestepcy. Wtedy PO rzadzilo z lewica. W marszach brali udzial obecni politycy pis, konfederacji itd. Rzad chcial utrzymac sie i nie dopuscic do zmiany wladzy. Jak tylko pis objal wladze to od kilku lat byl spokoj na marszu niepodleglosci (oczywiscie jakies pojedyncze incydenty byly ale generalnie
@zbyszek_kieliszek: to przedtem jak rządziło Po policja prowokowała na zlecenie PiSu, a teraz jak rządzi PiS to policja prowokuje na zlecenie po i lewicy? Czy teraz jak rządzi PiS to policja prowokuje na zlecenie PiSu? I co z tymi tysiącami zadymiarzy? Z czyjego polecenia oni przyjechali na marsz? Jakiej opcji politycznej? Jestem ciekaw bo ogólnie nie trzyma mi się to kupy.
@greendevil861: rzadzilo PO i na zlecenie PO policja robila prowokacje aby zdyskreminowac marsz w oczach obywateli i pokazac ze to jest beeee (a marsze byly dla obecnego pisu czyli skrajnej prawicy na reke bo roslo dzieki marszom poparcie dla nich bo jednoczylo to ludzi). Teraz jak rzadzi PIS to gdzie masz jakies prowokacje na marszu? Przeciez pisowi na tym nie zalezy. Nie bylo dzisiaj zadnych prowokacji - a sory ktos sobie
@zbyszek_kieliszek: wszystkie zadymy z poprzednich lat są doskonałe udokumentowane, co druga osoba miała aparat albo telefon, wystarczy wpisać sobie na YT "marsz niepodległości 2012" to zobaczysz ile było relacji i ile osób postronnych nagrywało. Zadymy były i będą nie dlatego, że "władza prowokuje" (i dziwnym trafem nikt nie zdołał tego nagrać, co za przypadek) tylko dlatego że bydło z osiedli szuka rozrywki.
https://streamable.com/6q85jn