Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Strasznie boli mnie rozstanie z niebieskim, z którym myślałam, że spędzę przyszłość. Nie miałam nigdy w życiu szczęścia z niebieskimi i niestety kolejny raz nie zareagowałam w porę ;< . Czy można kochać kogoś, mimo, że zadał tyle bólu i za każdym razem udawał głupa? Czy Wy, płci przeciwna, naprawdę nie widzicie jak drugą stronę coś boli? Dlaczego dla Was partnerstwo istnieje wyłącznie w jedną stronę? Dlaczego potraficie zlać i wyśmiać czyjeś uczucia? Nigdy nie czułam się tak jak w ostatnim czasie, mimo, że przeszłam wiele. Czy tylko mi się trafił specyficzny narcystyczny egzemplarz czy to ja jestem dnem, które tonęło przez ponad 700 dni siedząc cicho, bo gdy już przemówiłam to usłyszałam słodkie słowa wsparcia ;D. Patrząc przez pryzmat świata, mijających dni i lat, małżeństwo dziadków, którzy potrafili być ze sobą ponad 56 lat i wspierać się i naprawiać i działać razem. Życie jest kruche, ale realia? Widziały gały co brały.. dlaczego mężczyźni coraz częściej pozbawieni są jaj? Boją się o siebie, dmuchają na swoje życie. Co jeśli zamiast koronawirusa wybuchłaby wojna? Ruszylibyście walczyć, czy ustępując drogę innym uciekli gdzie pieprz rośnie i schowali głowę w piasek? #!$%@? mnie to niemiłosiernie,a jednocześnie przeraża.
♯koronawirus #niebieskiepaski #zwiazki ♯wojna #relacje #milosc #zerwanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fac2c1549aa69000b708a5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: wpis jest tak chaotyczny ze w sumie nie rozumiem o co do konca chodzi ale jesli szukasz faceta ktory bedzie poteznym wojownikiem ktory idzie w pierwszej linii na front a jednoczesnie slodkim misiem przytulaskiem ktory bedzie godzinami wysluchiwal twoich zali to masz takie same szanse powodzenia jak faceci co szukaja dziewicy cnotki niewydymki ktora jednoczesnie jest kocica nimfomanka.