Wpis z mikrobloga

Nie lubię chwalić się zegarkami, bo to strasznie słabe i próżne, ale ten konkretny egzemplarz posiada dla mnie szczególną wartość sentymentalną. ()

Nie widać tego po jego stanie, ale ma już ponad 25 lat. Kilka razy był restaurowany. Podarował mi go mój ojciec na łożu śmierci. Był kapitanem żeglugi oceanicznej i sam otrzymał go w prezencie od swojego przyjaciela, znanego podróżnika – Davida Attenborough, w trakcie rejsu dookoła wybrzeża Australii. Mój tata chorował na raka, nie chciał umierać cierpiący i słaby, dlatego poprosił o odłączenie aparatury i odstawienie chemii. Trzymałem go za rękę w jego ostatniej drodze i obiecałem mu wtedy, że podobnie jak on, ja także będę kimś. Skremowaliśmy jego ciało, a prochy zgodnie z życzeniem rozsypaliśmy nad morzem. (,)

Submariner towarzyszył mi przez całą moją młodość i we wszystkich najważniejszych momentach mojego życia. Miałem go na ręku na obozie językowym w Hiszpanii gdy pierwszy raz kochałem się z kobietą, założyłem go pod togę odbierając dyplom magistra prestiżowej londyńskiej uczelni, ubrałem go na swój ślub i był on też ze mną na porodówce kiedy rodził się mój pierworodny.

To zegarek który mnie ukształtował. Dzięki niemu obracałem się zawsze w prominentnym towarzystwie. Dodawał mi animuszu i pewności siebie, przyciągał uwagę dziewcząt i otoczenia. Jedno jest pewne, nie sprzedałbym go za żadne skarby… Dziś mój syn ma dopiero 8 lat, ale kiedy tylko przekroczy próg dorosłości, sprezentuje mu ten zegarek, aby on także mógł być kimś.

Póki co użytkuje go wyłącznie ja. Zakładam tylko od święta i na specjalne okazje, chociażby taka jak dziś. Jadę za chwilę na nadzwyczajne zgromadzenie akcjonariuszy. Dziś moja spółka dokona fuzji i wchłonie dobrze prosperujący dom deweloperski z Wrocławia, czyniąc moje imperium budowlane jeszcze bardziej potężnym. Czy to nie piękne mireczki? Gdyby tatuś żył na pewno byłby ze mnie dumny… Stoję właśnie przed jego zdjęciem na kominku i płaczę ze szczęścia. Skończyłem 33 lata, a tyle już osiągnąłem.. Mam kobiety, pieniadze i władzę, ludzie muszą się ze mna liczyć, w końcu - noszę ROLEXA. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#50twarzydewelopera #chwalesie #wygryw #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #pasta #heheszki #kontrolanadgarstkow #zegarki #watchboners #feels #zegluga #statki #morze #takbylo #bekazpodludzi #podruzujzwykopem #oskardeweloperski #harlekinydlaprzegrywow
Pobierz daeun - Nie lubię chwalić się zegarkami, bo to strasznie słabe i próżne, ale ten konk...
źródło: comment_1605163880K1Ts6hdirTGRPvybScssAF.jpg
  • 20
@daeun: A tak poza shitpostowaniem i trollingiem, interesujesz się sikorami? Inaczej- lubisz, nosisz, traktujesz jako coś więcej, niż narzędzie do odczytania godziny?