Wpis z mikrobloga

Siedziałam cichutko i nie pisałam nic o strajkach, bo po prostu miałam bana, a teraz to co się dzieje... Czuje większe obrzydzenie do narodowców/kiboli #!$%@? do kogo, ale do tych po prostu patusów.
Powiedzmy sobie szczerze... Co jest złego w marszu równości w którym jest świetna atmosfera i każdy się bawi? Praktycznie wszystkie zamieszki na marszach równości były spowodowane przez właśnie mężczyzn z łysą głową, którym się nudzi, bo ich ulubiona drużyna piłkarska nie gra.
Cóż... A co jest nie tak z marszem niepodległości? Wszystko.
Zorganizowali to bez pozwolenia, tam jest sama agresja (podpalenie mieszkania, napad na empik i wiele innych agresywności.) Jest to obrzydliwe. Jeżeli ktoś jest tutaj z vikopu co zachowywał się agresywnie na takim śmiesznym marszu, to gościu zrób fikołka.
#marszniepodleglosci #bekaznarodowcow #kibole #lgbt #lewica #bekazpisu #bekazprawakow
  • 13
@Yuuuki ja czuję obrzydzenie do paradujacych rozebranych i rozlegnizowanych uczestnikach albo jakiś innych dziwact które pojawiają się na tzw. teczowych marszach
@Yuuuki: Bo na tych marszach wcale nie ma wyuzdania, wulgarności, zepsucia, dziwolągów, cipkomaryjek etc., atmosfera jest wręcz RODZINNA :d Styl życia promowany przez LGBT to jeden wielki hedonizm bez żadnych ograniczeń. A na tym się niczego sensownego nie zbuduje.
@ziemba1:
Słucham? Jakie rozebrane osoby? Wiesz co? Właśnie najbardziej ciekawi mnie to, co takie osoby mają w głowie. Rozebranych osób nie było od bardzo, bardzo dawna, nawet nie wiem czy w Polsce kiedykolwiek była rozebrana osoba, która uczestniczyła w marszu. Masz strasznie dziwne myślenie, jeżeli tak przeżywasz złe rzeczy naprawdę jakiś jednostek. Ale co taki lewak może wiedzieć, co? :)
I spoko, ja też nie lubię publicznej nagości (