Wpis z mikrobloga

@MundY:

Największe firmy wnosiłyby opłatę w wysokości 7 procent od działalności na terenie Polski. Polityk tłumaczył, że chodzi o spółki, których roczny przychód przekracza 750 mln euro.

- Wielkie firmy są bardzo sprawne w omijaniu klasycznego podatku dochodowego. Dlatego skonstruowaliśmy go tak, żeby uniknięcie go było praktycznie niemożliwe – mówił Adrian Zandberg dla PAP.


Adrian Zandberg jest taki głupi, że chyba nie słyszał o tym że można zmienić rezydencję podatkową na
Adrian Zandberg jest taki głupi, że chyba nie słyszał o tym że można zmienić rezydencję podatkową na taką, gdzie się najbardziej opłaca i wtedy kraj z takimi #!$%@? pomysłami nie dostaje ani grosza.


@Hatespinner: Nie wiem czy wiesz, ale właśnie w tym momencie zostajemy bez grosza. Tak jak i spora część Unii dlatego wszędzie się wprowadza takie prawo tylko nie u nas bo jesteśmy pod butem amerykanów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MundY: rurkowce i tak są ewolucyjnie wyżej niż pseudo-eksperci od gospodarki którzy zajmują się głównie lizaniem dupy kościołowi, także średnio xD
nie wiem czy wiesz, ale te firmy już mają rezydencje w Holandii czy Irlandii


@MKULTRA: Mogę ci nawet zrobić zdjęcie, bo zakładam że nigdy ich nie zobaczysz. Dlatego też pomysł Zandberga jest tak debilny, bo skoro większość podatków jest płacona gdzie indziej, to po co jeszcze odstraszać korpo, które mają #!$%@? na to, do którego postsowieckiego bagna się wprowadzą.

@kklepa Zesrałeś się trochę, ale naucz się kultury a tak w ogóle