Wpis z mikrobloga

@Himre: To nie poczucie humoru. Pokazuję wam, że nie zachowujecie się zgodnie z polską kulturą. Sami powinniście wyciągnąć wnioski, czy wolicie podnosić poziom kultury, czy go obniżać. Możecie być niewierzącymi, możecie mówić o abstrakcyjności biblijnych opisów, ale osoby zmarłe to wy szanujcie. To mi się strasznie nie podoba w tej grupie, że nie ma poszanowania dla wielu kluczowych wartości. Gdzie Strajkkobiet i padające tam wulgaryzmy najlepiej ukazują upadek dużej części polskiego
@Soojin21: Bo takie mamy w Polsce normy moralne i społeczne, które sięgają jeszcze czasów barbarzyńskich? Nawet "prymitywni" neandertalczycy grzebali swoich zmarłych i tym samym okazywali im szacunek, a najstarsze groby liczą sobie 100 tysięcy lat.
Możecie być niewierzącymi, możecie mówić o abstrakcyjności biblijnych opisów, ale osoby zmarłe to wy szanujcie.


@Sarmataa: Nie ma takiego dowodu, powtarzam, nie ma takiego dowodu. Jest nawet taki cytat Berii który powiedział "zrobiłem coś strasznego, ale imię wodza pozostanie nieskalane" Więc można wywnioskować, że po prostu nie raczył Stalina o K***niu poinformować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T.....r - > Możecie być niewierzącymi, możecie mówić o abstrakcyjności biblijnych opi...

źródło: comment_16053606082DDbVDMgXfOxUFL1eg1IhV.jpg

Pobierz
@camaro96: Skoro piszę o nabijaniu się z osób zmarłych to wiadomo o jakiego papieża chodzi. Jeśli piszesz z kulturą, na bazie argumentów to nic do tego nie mam, a wręcz pochwalam i zachęcam.