Wpis z mikrobloga

Mirki,
Co za #!$%@? akcja.
Brat mojego wujka, ma schizofrenie. Problemy psychiczne sugerujące właśnie to schorzenie przejawiały się u niego już
we wczesnych latach 90.
Ostatnio wujek wszedł do pokoju brata, na ścianie zobaczył coś co zobaczycie poniżej. Zaniemówił po prostu. Na ścianie dodatkowo wisiała swastyka i zdjęcie Hitlera, a na oknie przykleił krzyż, który również kojarzy się z tym samym miłym Panem... Nie rozumiem nic z tego zdjęcia, chyba, że tytuł jednej bardzo popularnej w radio piosenki, którą kiedyś wszystkie stacje radiowe nas zasypywały. Całość jest ze sobą tak mocno niespójna, niezrozumiała, ciężko cokolwiek z tego wyjaśnić.
Zostawiam to dla Was do oceny, jestem ciekaw co Wy Mireczki jesteście w stanie zasugerować, czym chory się kierował.
#schizofrenia ##!$%@? XD #pomocy
kerson1 - Mirki,
Co za #!$%@? akcja.
Brat mojego wujka, ma schizofrenie. Problemy p...

źródło: comment_1605373092KBKBFtfEWtoPgntqRf8Cy6.jpg

Pobierz
  • 9
@kerson1: Sam podczas psychozy miałem podobne "odkrycia". Chciałem założyć własną działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży kapsli. Chciałem założyć stronę z ofertami pracy. Chciałem namówić prezydenta miasta na zbiórkę na odbudowę stadionu pt. "Kibice wszystkich stadionów - łączcie się" xD. Teraz mnie to śmieszy, ale to cholernie poważna choroba.
@kerson1 @PucamIzMercedasa @Captcha--: Widać, że umysł ścisły i analityczny. Próbował rozkminić naturę wszechrzeczy niczym szalony naukowiec. Ironicznie psychoza mu to utrudnia. Najśmieszniejsze jest to, że jakby się wyleczył, oddchciałoby mu się szaleć za zrozumieniem wszystkiego, bo życie samo podrzuca problemy, tylko to on siedzi w bańce, w której ma aktualnie inne priorytety.