Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie bawi jak skrajne lewaki próbują za wszelką cenę bronić swoich, nieważne co robią, ważne że w mózgu lgbt - wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bawi mnie też, że usuwają każde niewygodne komentarze XD

https://www.wykop.pl/wpis/53544185/bardzo-mnie-bawi-to-ze-prawaki-placza-jak-to-mezcz/189941957/#comment-189941957

otóż na pewno #!$%@? mamusia 20 lat temu przypadkowo #!$%@?ła swojego syna Robercika, który był wtedy zerem XD po prostu nie widziała kto ją #!$%@?.

A może to wszystko jest banalnie proste i 19 lat później gdy Robercig wreszcie miał szanse na wybicie się rodzinka stwierdziła, że może lepiej będzie jak zamkną mordeczki i może im się to opłaci? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mniej więcej to napisałem w usuniętym komentarzu.
Szeregowy @Nox_ i plusujący, czy bierzecie taką opcję pod uwagę?

@New_Leader, @Milsz17, @TynkarzCzwartejSciany, @Nosradamo, @chianski, @Kwiatsloneczny, @JakovKarnic, @macie26sz, @KRISSVector, @pego, @vvertoi, @natxd, @thrukdok, @tetradon777, @Cartman691, @Jade, @ZuyKefrus

uciekam bo szkoda weekendu, wpadne tylko pousuwać niewygodne komentarze( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #lgbt #neuropa #biedron #urojenialewakoidalne #polityka
Pobierz
źródło: comment_1605375292ngJubb6EwLJF3ZIeyKM9r0.jpg
  • 26
jestem za usunięciem tej funkcjonalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kebab_z_kota: No ja tam chyba nigdy tej opcji nie użyłem więc według mnie też mogłaby być usunięta, trzeba przyjąć na klatę xD
Ale i tak bawią mnie najbardziej ci co klepią o cenzurze moderacji, a sami dają na czarną bez możliwości pisania w ich wpisach, albo usuwają masowo komentarze

dupa i kamieni kupa w skrocie xD