Wpis z mikrobloga

Polacy, ja to sobie tu siedze w tym biednym kraju #niemcy i wam po prostu zazdroszcze:
- W Niemczech malo lekarzy, dlatego dokumentacje wypelniaja sekretarki po zawodowkach, spisuja je z nagran z dyktafonu. W Polsce kraj stac na to, zeby to lekarz przeznaczal 90% swojego czasu na to
- W Niemczech nie stac kraju na dawanie ogromnego socjalu, tylko jak glupcy, zmniejszyli VAT
- W Niemczech celebryci narzekaja, ze ciezkie czasy nastaly, Polske stac na wydanie pol miliarda, aby wspomoc milionerow
- W Niemczech prosza o pomoc Francje, Unie Europejska, wspolpracuja z innymi narodami, zeby przetrwac ciezkie czasy, w Polsce smieja sie tylko z takiej jalmuzny
- W Niemczech nie moga zamknac sklepow na lockdownie, bo gospodarka by padla, Polska gospodarka wszystko wytrzyma
- W Niemczech panikuja jak ilosc pozytywnych testow wejdzie na poziom 5%, w Polsce wicepremier przekreca sie na drugi bok pod kolderka jak codziennie testy sa na poziomie 30-50%
- W Niemczech od paru miesiecy mowi sie tylko o walce z #koronawirus, w Polsce jest to temat poboczny, kiedy liczy sie przeciez walka z wirusem LGBT
- W Niemczech w wakacje Parlament pracowal, przygotowywal nowe zalecenia i ustawy, w szpitalach ludzie robili nadgodziny, zeby stworzyc warunki do pracy i walki z wirusem na jesieni, w Polsce ludzie sie bawili i wygrywali z wirusem, ktory jest w odwrocie.

Prawda jest taka, ze zachod zazdrosci Polsce, jak ona przechodzi #koronawirus. Brawo
  • 100
Troche mijasz sie z prawda, na wszystkich portalach puerwsze miejsce zajmuje covid, a nie lgbt, wiec nie oszukuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 182
@miki4ever:
Do przeciętnego wyborcy pis to nie dotrze nigdy. Miałem okazję ostatnio gadać z takim jednym to usłyszałem że bardzo dobrze Lichocką powiedziała i żadnej pomocy od Niemców nie powinniśmy przyjmować bo nam się nagle znowu granicą na linie wisly przeniesie.
W ich mniemaniu my jesteśmy cały czas w stanie wojny z wszystkimi innymi narodami, może za wyjątkiem świętego USA.
@miki4ever

W Niemczech nie stac kraju na dawanie ogromnego socjalu, tylko jak glupcy, zmniejszyli VAT


No i też porozdawał mnóstwo "Corona-Premii" włączając Kurzarbeit itp.

W Niemczech nie moga zamknac sklepow na lockdownie


Które sklepy są pozamykane w Polsce?