Wpis z mikrobloga

#ksw #mma

Materla ostry #!$%@?. Walkę można było zakończyć wcześniej, no ale wiadomo, że Materla to taki typ, że nie będzie sam z siebie się poddawał. Moim zdaniem przed walką miał sporo szans by wygrać, pod warunkiem szybkiego dojścia do parteru. Ale zanim Materla zaczął tam szukać szansy był już żywym trupem. Jestem za opcją walki Soldic - Mamed.

Narkun - jak zwykle, jak wychodzi do walki to czekam by w w końcu ten debil dostał #!$%@?, ale jak walczy już to mu kibicuję. Pierwsza runda stójkowa na siłę. Narożnik cały czas krzyczał: dawaj na swoją grę! w końcu stracili cierpliwość i krzyczeli "na co czekasz?!". Ale Tomaszek się uparł i pewnie teraz będzie się chwalił, że morderstwo dokonało się dzięki ciosowi. Ale fakt, że w stójce ryzyko było widać i te szukanie szansy, a tymczasem zejście do parteru i wtedy u Narkuna włącza się zwierz i po paru sekundach koniec.

Owczarz wyjaśniona, tak wygląda kobieca dywizja w KSW - budowanie na jednym nazwisku. Te całe jej bokserskie doświadczenie to o kant dupy można było rozbić, nie wiem czy to z powodu tego, że większość sił poświęciła na uczenie się parteru, nie ma to znaczenia ostatecznie. Komentowanie Janisza&Jurasa poniżej poziomu - faworyzowali swoją bez żadnego krycia.

Jakiś dziwok-sędzia był tam na gali, widział dziwne rzeczy np. 30-27 w walce Torresa albo remis w walce Legierskiego.

Pejic bez komentarza. 12 sekund, Rajewski ubity był jeszcze nim upadł na deski.

Grzebyk w końcu dostał mój szacunek - ze złamanym piszczelem, leżąc na plecach a i tak punktował rywala.
  • 9
@gram_w_mahjonga: Serio uważałeś, że Materla ma jakiekolwiek szanse? Nie wiem jak tam do końca parter Soldica, ale nigdy nie przegrał przez poddanie, parterowiec Pietrzak też mu chyba nie zagroził, więc zakładam, że zapasy i parter ma przyzwoity. Materla jest już raczej rozbity, to jego szósty nokaut, w tym z reguły były one ciężkie, natomiast Soldic jest młody i ma młot w łapie, wiedziałem że to będzie masakra i tak też się
@Mickey_Rourke_47: Stachurze zdarza się naginać fakty w tych swoich analizach na korzyść zawodników których lubi lub na korzyść rywala zawodnika, którego nie lubi (vide prognostyka walki Izziego z Costą). Swego czasu wiecznie robił posty z JJ, mimo że zarzeka się, że żeńskie MMA to gówno, ale widział, że jego hejcik na Joannę się sprawdza więc trzymał się tego ile można. Jeszcze parę rzeczy by się znalazło, ale już mi się nie
@gram_w_mahjonga: Ja o jj tyle u niego nie czytałem, bo ufc i jego portal dopiero półtorej roku oglądam, a Israela wcześniej mocno faworyzował, ale przy analizie coś się zmieniło. Co do faworyzowania lubiany zawodników, to prawda choć chyba też zaznacza którego lubi bardziej, więc można, to wywnioskować. Ale dziękuję bardzo za odpowiedź