Wpis z mikrobloga

Czyli wychodzi na to że Gothic 2 jest trudniejszy niż jedynka, bo jedynkę przeszedłem bez poradników, bez używania magii, tylko broń jedno, a potem dwuręczną używałem. A tutaj rozdział pierwszy, 8 poziom i wszystko mnie bije, a misje które zostały to same z biciem zbyt silnych przeciwników. Jak ludzie w 1 rozdziale 20 poziom robią to nie wiem.

#gothic2 #gothic
  • 28
@nowywinternetach: Zwój przemiany w smoczego zębacza najlepszym przyjacielem nowicjusza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedynka jest dosyć prosta, tam twoim największym wrogiem są bugi i sterowanie, dwójka z Nocą Kruka potrafi być hardkorowa, jeśli nie przemyślisz sobie buildu.
@nowywinternetach exp idzie, ale nie dostaje się hp za lvl.
Oddaj 20 ofiar po 50sz daronowi, by zdobyć dodatkowe życie, na początku inwestuj w główną statystyki i umiejętność obsługi broni, walcz z przeciwnikami 1 v 1 (zanim zwierzak ruszy do ataku wykonuje 3 sygnały ruchowo-dzwiekowe), jeśli masz zrobione misje na farmie dołącz do którejś z gildii - otrzymasz lepszy pancerz. Możesz też zaraz po dostaniu się do gildii pogadać z Hagenem i
@nowywinternetach: Jest różnica między "nie wiem jak ludzie wbijają 20lvl w 1 rozdziale" a "ja nie umiem walczyć". I chodzi mi o to, że jakbyś czytał to byś widział "jak" co nie znaczy że sam byś tak umiał ale dużo protipów byś poznał.
@nowywinternetach: Jak poszedłeś z Laresem na farme onara to sie zbugowało i musisz wczytać jeśli chcesz żeby poszedł z tobą do magów. Jeśli nie chcesz wczytywać to sam będziesz mógł zanieść ornament (można go zabrac od laresa w 2 lub 3 rozdziale).
@nowywinternetach: to chyba jeden taki #!$%@? bug w g2. Trochę szkoda bo jeśli grasz pierwszy raz to pokazałby Ci drogę + pozabijał potwory.

przeskakujesz czasem z 5 na 12

no ale opisane jest skąd ten exp, poza tym nie było tak dużych przeskoków o 7leveli, tylko 1-3 levele, raz o 5 w ostatniej części
@MarteenVaanThomm: System pack to naprawia? Właśnie nie jestem pewien, po prostu to olałem, przymknąłem na to oko. Wcześniejsze wersje SP na pewno tego nie naprawiały, ale całkiem możliwe że najnowsza lub któraś z nowszych to naprawia. Bo jak teraz właśnie gram, to nie miałem w ogóle opcji zaprowadzenia na farmę, tak jakby ją usunęli.
@kRpt: zawsze instalowałem wersję raportową i systempacka i zawsze najpierw wybierałem zaprowadzenie na farmę, potem wykopaliska, a na koniec las z ornamentem. Zazwyczaj gram w no death challange, toteż ważne było dla mnie towarzystwo Laresa. Także dam sobie rękę za to uciąć
@MarteenVaanThomm: Szczerze? Mimo, że g1 jest o wiele łatwiejszy ogólnie, to przejście bez śmierci byłoby dla mnie łatwiejsze w przypadku G2, bo walka w g1 jest #!$%@? i totalnie drewniana. W g2 można każdego urobić i rozwalić na 1 levelu.