Wpis z mikrobloga

Sprostowanie boże w odniesieniu do '' afery oskarkowej ''. Oznajmiam wszystkim że nieświadomie brnąłem w to że pojęcie ''oskarek '' zostało przeze mnie wymyślone. Pewien użytkownik wystosował wobec mnie oskarżenie, bez dowodów - ale racjonalne. Nie miałem zwyczajnie świadomości że to pojęcie już istniało, mało popularne, w zamkniętym gronie ale jednak. Nie wiedziałem że nie byłem pierwszy
Zwracam honor uczciwie. Sam szukałem jakichkolwiek zalążków, było ciężko - absolutnie nic. Aż trafiłem.
Przepraszam wszystkich których wprowadziłem w błąd. Sam widocznie gdzieś natrafiłem na pojedyncza wzmiankę, siadło mi to w głowie i kultywowałem słowo.
Można powiedzieć że rozpromowałem '' oskarki '' wprowadziłem w mainstream ale i tak należy mi się chłosta, przyznaję.
Nic to jednak nie zmienia, definicja '' oskarki '' już panowała na czanach, nie było to bardzo popularne określenie, nie uciekło poza zamknięte kanały - ale jednak, to nie ja wymyśliłem.
w odniesieniu
https://www.wykop.pl/wpis/53577561/duma-mnie-rozpiera-gdy-widze-jak-pojecie-julka-wbi/190052801/#comment-190052801
Przyznaje racje i szukam oczyszczenia. Nieświadomie skłamałem lub żle sformułowałem ostatni wpis
Tylko prawda nas wyzwoli !
@first @Evylll @halpmeplis @Lake_Titikaka , @prawdziwek , @grnydovakhiin, , @kewlkid , @Nitrish , @PotrzymajMiPiwo @UsuwamKonto @FrauWolf @coo84 @Vojciechowski @LajfIsBjutiful @Wiejski_Druid @MLeko29, @Cybek-Marian, @Dykto13, @hansschrodinger, @Mlody_jeczmien, @Saeglopur, @CulturalEnrichmentIsNotNice, @Mr_Beniz, @UberSoldat, @pestis, @ossela, @GrubyCzlowiekPies, @depeszZ, @wino88, @Ignite, @Flutter_M_Shydale, @JamnikWallenrod, @Isilmo, @piotr-roladynski, @xVolR, @423frewq4f23, @Miler111111, @Feltzer, @Szilom, @AnotherBrickInTheWall, @laxmanCR7, @Flypho, @unmonitoredalias, @Naiken , @scotieb @chomberPlomber @Shakyor @Assire_var_Anahid @Profanumopus @slayerNajlepszy @tomek001 @Koniec_przegrywania , @eondelo @lasaghneboi @dzikop @imajoke @Dr_Killjoy, @GreenBag , @looksdontmatter , @brzoza5678 , @DMNQ
Mescuda - Sprostowanie boże w odniesieniu do '' afery oskarkowej ''. Oznajmiam wszyst...

źródło: comment_16054808250h4Wy0tv4wlck9w3fad3fp.jpg

Pobierz
  • 16