Wpis z mikrobloga

jeeesu, jaka to jest tepa pipa.
najpierw wybiera sobie samych przegrywow na kadydatow.
potem ciagle #!$%@? o tym jaki ma silny charakter i potrzebuje silnego partnera.
tamten sie #!$%@? stara, to ona sie przypierala, ze sie stara za bardzo i ze powinien dac jej sie postarac, ale z drugiej strony ni #!$%@? zadnej inicjatywy od niej.
on tez do niej spermi jak #!$%@? bo wie, ze jest troche ponizej jej ligi fizycznie.
a ja w niej widze nawet w miare atrakcyjna kobiete, ale z kompleksami i obawami, ktore nie pozwalaja jej wziac silnego faceta bo sie boi, ze ja zostawi, dlatego wybiera sobie przegrywow. a potem ma do przegrywow pretensje, ze jej spermia () juz lepiej niech tam smyra te swoje ogiery po #!$%@?, bo to szkoda nerwow, a chlopaki w gruncie rzeczy dobre.
ale ona jest #!$%@? silny charakter ( ͡º ͜ʖ͡º) kryngle, skalki, kuniki. tylko uwazajta zeby za niom nadonzyc bo łona narzuca takie tempo, że #!$%@? xD
#rolnikszukazony
Pobierz M.....o - jeeesu, jaka to jest tepa pipa.
najpierw wybiera sobie samych przegrywow n...
źródło: comment_16055051155nsWpyxLcnJAMI6nTKzxz2.jpg
  • 18
@Breaking-DAD: no nie bede sie sprzeczal. nie jest jakas szprycha, ale pasztetem tez bym jej nie nazwal. jeszcze jedna rzecz. to jej gospodarstwo wygladalo na takie dosc niebiedne, a widac bylo ze te chlopaczki to takie raczej golodupce. nawet przez wzglad na to nie bylo #!$%@?, zeby ona poszla w uklad z kims niezbyt majetnym. no ogolnie to moim zdaniem zostanie stara panna i jedynymi ogierami po jakich bedzie skakac to
@Nicolai: @MirekWyznajeAnonimowo:
Na moje kobiece oko Monika jest ładna, figurę ma extra. Faktycznie kandydaci niezbyt jej podpasowali, bo traktowała ich oschle i raczej nie spędzali dużo czasu razem poza kamerami. A chłopaki starali się bardzo, to było urocze jak wszyscy jarali się ta świnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jej to faktycznie potrzebny jest facet , który będzie umiał walnąc pięścią w stół.
U Moni najbardziej creepy
Jeszcze czułam się niezręcznie jak Monia odsyłała tego pierwszego, koleś kompletnie nie wyczuwał w jakim kierunku zmierza rozmowa.


@agaaa_: oj tak. tylko tutaj nie można jej nic zarzucić, to gościu #!$%@? maniane jak #!$%@? i postawił ją w niesamowicie niezręcznej sytuacji (°° poza tym ona powiedziała dokładnie to co ja sam myślałem, gościu tam przyjechał na to pierwsze spotkanie i nic
@Nicolai: Z tym ojcem to na pewno bym pomysł produkcji. Dziwie się facetowi ze się na to zgodził. Ja może bym się zgodziła jakby mi ze 100k posmarowali..
@MirekWyznajeAnonimowo: Jaki pasztet? Monika jest ładna i bardzo zgrabna. Cała reszta to w 100% prawda. Szuka silnego, a wybrała trzech wątłych chłopaczków, którzy zachowują się jakby mieli po 13 lat. Wyglądali też podobnie. No dobra, Tomek był bardziej dojrzały, ale nadal nie miał silnego charakteru. Raz chciała tak, a raz zupełnie odwrotnie. I weź tu ją zrozum xD No dramat. A dla Dominika to momentami miałem wrażenie, że chyba by nawet
@agaaa_: Miała w listach upatrzonego faworyta, którego zaprosiła ale nie przyjechał, bo nie chciał się pokazywać w tv. Kręcili ze sobą poza kamerami, byli razem kilka lat a może jeszcze są parą ? Przypuszczam, że była właśnie oschła i tak kręciła chłopakami bo musiała odstawiać szopkę w tv a jednocześnie miała już kontakt z facetem, który pasował jej w 100%. Nie wiem, na ile miała możliwość powiedzieć uczciwie chłopakom poza kamerami,
@tort_w_wisni: poszukałem w necie i ten ancymon co to nie przyjechał dziwnym trafem miał jakieś swoje przedsiębiorstwa, więc nic dziwnego że wolała jego od tych bidnych poczciwców co to ich sobie wybrała xD rozeszli się po kilku miesiącach i były jakieś ploty że kręciła z tym łysym Łukaszem obiezyswiatem z tego samego sezonu. już od kilku lat o niej cisza. ja obstawiam że ona jest i będzie sama dopóki ktoś jej
@Nicolai: Ja jej zachowania względem chłopaków nie usprawiedliwiam, ale rozumiem z czego mogło wynikać.
Marek Władca Much to inna bajka, miał bardziej doświadczone kandydatki które wiedziały jak zagadać do podpitego faceta i się wysypał.