Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
PiSowska maszyna ruszyła. Oczami wyobraźni widzę prezesa JK który, po tym jak protesty przeciwko władzy połączyły ludzi, krzyczy do swoich przydupasów "Mają się k@$&a nienawidzić!" Nasze społeczeństwo jest dość płytkie i zawistne. Jak ktoś ma, czy dostanie sporo kasy to pewnie złodziej i pijak bo każdy pijak to złodziej. A już na pewno nie zasłużył bo nie pracuje w kopalni/ przy kasie/ w fabryce... O ile zgadzam się z tym, że nie każdy powinien ochoczo wyciągać łapki po publiczne pieniądze, o tyle twierdzę że większość z nas za mało wie żeby osądzić czy 1,8mln dla Golców czy 500k dla kogokolwiek innego to dużo czy mało. Pomoc branży jest potrzebna, a cwaniaki będą próbować skorzystać zawsze. Teraz kasy pewnie nie zobaczy nikt, no bo potrzebna jest "weryfikacja". Hejt na artystów - czy to faktycznie figurujących na "liście wstydu" czy też będących imaginacją PiSowskich trolli pozostanie z nami na długo. Kolejny raz rozegrani przez władzę jak najgorsze pionki. Dziel i rządź.

#niepopularnaopinia #przemyslenia

PS. W komentarzu odpowiedź Abelarda Gizy na poniższą grafikę...
Pobierz zagu - PiSowska maszyna ruszyła. Oczami wyobraźni widzę prezesa JK który, po tym jak ...
źródło: comment_16055104853HwjKYUhsUYpJLsrgCBMXF.jpg
  • 44
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
o tyle twierdzę że większość z nas za mało wie żeby osądzić czy 1,8mln dla Golców czy 500k dla kogokolwiek innego to dużo czy mało


@zagu: każdy kto zdaje sobie sprawę, że płaci podatki, a najlepiej jeśli wie ile, ma wystarczającą wiedzę - to nie są wielopoziomowe ustrukturyzowane przedsiębiorstwa produkcyjne #!$%@? xD

@kapuczina_corki_somsiada: jest i on - Genialny Strateg XD uderza po raz kolejny, dzieląc Polaków, #!$%@? wie po co,
@zagu: #!$%@? jako niezbędny pracownik (essential worker) w jednym z urzędów. Wypłata nie jest jakaś ogromna, ale da się przeżyć. Do tego jakaś praca dodatkowa, bo wiadomo masło>margaryna. Bardzo miło było usłyszeć, że zabierają mi 1200zł brutto z wypłaty za listopad a zarazem widzieć, że Golcowie dostaną 1,9mln.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: Czy wiesz na co ten czy inny podmiot potrzebuje (według swojego wniosku) tych pieniędzy? Bo ja znam firmy z branży które bez tych dotacji będą się musiały zawinąć. To nie była z założenia jałmużna dla Łukasza Golca żeby sobie nową trąbę kupił albo palił tą kasą w piecu. Jeżeli okazał się być cwaniakiem to Ch mu w D, ale poza nimi na dotację na prawdę załapały się firmy czy organizacje
@zagu nie skupiam sie na nikim. Pracującemu mi #!$%@? pieniądze, które mi się należą za wykonaną pracę. Wstrzykiwanie tych środków, które mi zabrano w taka gałąź gospodarki jaką jest kultura jest super durne.
To, że ktoś komu biznes stanął i siedział trzy miechy w domu, dostał po portfelu to jedno. Ja dostałem papier umożliwiający poruszanie się do i z miejsca pracy i pracowałem kiedy wypisywałeś wysrywy o tym jak to sie dziwnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizakoo:

kiedy wypisywałeś wysrywy o tym jak to sie dziwnie żyje na lockdownie

O czym Ty teraz #!$%@??

Pracującemu mi #!$%@? pieniądze, które mi się należą

Nie tylko Tobie #!$%@? pensje w tym roku. Mnie też, moimi współpracownikom też, myślę że większości wykopków też. Nie jesteś unikatowym płatkiem śniegu. A niby dlaczego wstrzykiwanie środków w firmy z dziedziny kultury jest durne? W urzędy byłoby spoko? Czy co? Nie twierdzę, że to
już to pisałem chyba wczoraj - PiS koncertowo odwraca uwagę społeczeństwa od swojej niekompetencji.


@kapuczina_corki_somsiada: no ale jak odwraca jak niekompetencją jest między innymi rozdawnictwo pieniędzy na lewo i prawo byle komu zamiast na służbę zdrowia? Przecież to szczyt niekompetencji, który wręcz promieniuje.