Wpis z mikrobloga

Mentalne prawactwo potężnie się zesrało pod postem #reserved ponieważ w reklamie wystąpił, uwaga, MURZYN! To nic, że Reserved sprzedaje swoje ciuchy w wielu krajach, nie tylko w polskim zaścianku - widok MURZYNA podziałał na p0laka jak płachta na bydło. Rozjuszyli się, bo MURZYN przecież nie powinien występować w reklamie kierowanej do p0laka, to nie wypada, jak niby MURZYN miałby coś promować, to się nie godzi.
Z każdym dniem ten kraj daje kolejne powody by go nienawidzić. Zaścianek, rasizm, prymitywizm, zacofanie - to wszystko co współczesna polska i polacy mają to zaproponowania światu. Oczywiście te cechy są mocno pielęgnowane przez partię aktualnie rządzącą, więc ****.
#ecommerce #modameska #bekazprawakow #bekazpodludzi #rasizm #neuropa #4konserwy
advert - Mentalne prawactwo potężnie się zesrało pod postem #reserved ponieważ w rekl...

źródło: comment_1605510499FxVe3KPgCkOI9covGy4V7b.jpg

Pobierz
  • 210
o właśnie sram na murzynów i innych bo w ciągu roku ich nigdzie nie widzę poza reklamami w TV

@piastun: okej, no to wiele wyjaśnia, odbierasz rzeczywistość z perspektywy mieszkańca jakiejś prowincji i może dlatego widok murzyna jest dla ciebie szokujący

Serio masz jakieś kompleksy, że tego nie widzisz?

xD mógłbyś mi wytłumaczyć mechanizm, za pomocą którego stwierdziłeś, że mam kompleksy, bo coś mi NIE przeszkadza? serio jestem ciekaw co do
masz kompleksy przed czarną knagą

@piastun: ale w jaki sposób ja mam kompleksy skoro to ty się czujesz niekomfortowo z murzynem w reklamie? XD prawaku przestań #!$%@?ć logikę

a nie przeszkadza Ci, że nie ma w reklamach żydów, ormian, gruzinów których populacja w PL jest większa niż murzynów..

no nie przeszkadza mi bo w ch*ju to mam kto występuje w reklamach. jak już pisałem, model w reklamie to wieszak na produkt.
no to żadne reklamy nie są dostosowane do naszego rynku, bo nie widziałem jeszcze modeli z kartoflanym polackim ryjem


@advert: czyli jednak zgadłem pisząc, że masz kompleksy i to mocne :) bo post wcześniej porównywałeś modela do wieszaka ale tylko wtedy kiedy jest on czarny ale już o polakach piszesz w mniej cenzuralny sposób.
piastun - > no to żadne reklamy nie są dostosowane do naszego rynku, bo nie widziałem...

źródło: comment_1605512737iLFpVyEVpQRcUfePXQ2wDd.jpg

Pobierz