Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1383
Zmieńmy prawo pracy bo jakiś wątły laluś się nie wysypia i nie jest w stanie przepracować 14 godzin xDDD. Za kilka lat na Mirko pojawią się wpisy o zmniejszeniu dnia pracy do 8 godzin i o dniach wolnych sobota- niedziela. Może jeszcze zakażmy dzieciom pracować? Ach ten #antykapitalizm xD.
#heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi
Pobierz lewymaro - Zmieńmy prawo pracy bo jakiś wątły laluś się nie wysypia i nie jest w stan...
źródło: comment_1605512987ir9friyuEUJlQQ0ugin4p5.jpg
  • 72
@lewymaro: ale to można już dzisiaj pracować po 4-6h. Jak się chce to nawet na 2-4. Odpowiedz to samozatrudnienie, freelancer. Krzyczysz za swoją pracę tyle ile sobie życzysz. Nikt nikomu nie każe pracować 8, 10 czy 12h dziennie. Sami się na to godzimy, tak się umówiliśmy. Ah ten wredny januszex.
@lewymaro: dokładnie. Moj pradziadek wieku 14 lat #!$%@? 16h dziennie w kopalni 6 dni w tygodniu. Miał do niej 20km które pokonywal pieszo, a że nie opłacało mu sie wracać do domu to spał w bursie pracowniczej w 20 chłopa na 10m2. Do domu wracał w niedziele rano a do pracy wychodził, kąpał sie, szedł na msze i kładł sie spać by w środku nocy wstać i iść na 4 rano
@lewymaro: Nie wiem co jest złego w tym że dziecko pracuje ja od dziecka pracowałem ,mam 1,95cm i każdego na strzała i jeszcze nigdy nic sobie nie złamałem,skręciłem a wszyscy moi znajomi to już byli pare razy w szpitalach , czy to ma związek z tym że oni jedli gówno żarcie z marketów a ja jadłem wszystko ekologiczne ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie to pewnie dlatego