Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów od kierowniczek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Planuje stworzyć u siebie miejsce upalania, setup będzie opierał się o ps4 i TV. Plan na zakup kierownicy to Black friday, aktualnie wacham się miedzy:
- g29
- T150 pro
- T300 RS GT
(Wszystkie kierownicę z 3 pedałami )

I teraz mam kilka pytań :
1. Czym lepsza jest T150 od g29, jedna i druga jest na zębatkach, czy różnica to tylko te 2 cm w obwodzie kierownicy ?

2. Czy jeżeli kupię T300 a w przyszłości kupię hydropale i shifter to da się to wszytko połączyć żeby działało z ps4 bez dodatkowych kombinacji?

#simracing #t150 #t300 #g29 #ps4 #simrace
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamajka92: T300 RS GT w promo poniżej 1200 to najlepszy wybór. Do bazy można wpiąć shifter albo ręczny i działa od kopa. Z tego co pamiętam shifter może działać również po usb bezpośrednio wpięty do konsoli.
@Jamajka92: hah, ja właśnie czekam na DHL z T150RS pro :) T150 różni się od G29 tym, że ten FFB jest jakby hybrydowy, tj silniczek + pasek. Wszędzie czytam opinie, że taki zestaw jest o wiele bardziej cichy niż G29 z samą zębatką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamajka92: z tych wymienionych to t300, jeżeli byś wybierał pomiędzy tańszymi g29 lub t150 to g29 bym brał. Bo g29 to pancernik, nie do zajechania kiera, przynajmniej ten egzemplarz co posiadałem
@dj_sasek ciekawa opinia, większość ludzi hejtuje ja :X chyba jednak dorzucę kasy i kupie t300.

Teraz jest na promce wersja alcantara za 1450 mocno się wącham bo wątpię że zwykła wersja będzie tańsza niż 1200 na Black friday.