Wpis z mikrobloga

Hejka Wykop! Mam pytanie odnośnie telefonów, z racji ze mój Iphone 7 właśnie się przewrócił na plecy chce kupić sobie nowy telefon, na oku mam Iphone 11 i Iphone 11 pro. Generalnie 11 pro jest ponad 1k droższy a dla mnie to jednak dużo, zastanawiam się bardziej nad zwykła 11 ale też nie jestem pewny czy nie lepiej dołożyć i kupić tego 11 pro... mógłby mi ktoś poradzić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#iphone #telefony #technologia
źródło: comment_1605628497YBpgGTD7VdRHjeIatHdfuu.jpg
  • 34
@Pan_Z: Ale to są takie kolosalne różnice ze będą mi robić w używaniu codziennym? Gdyby moja 7 się nie popsuła to ja nadal bym go używał
@M1KNG: Teleobiektyw to bajer, użyjesz go 3 razy w roku. Natomiast jeśli chodzi o wyświetlacz to według mnie różnica jest zauważalna. Jak masz możliwość, to podejdź do jakiegoś mediamarktu i porównaj oba wyświetlacze.
@Ator: Bateria siadła ale ja mam go już 4 lata prawie :/ i chciałbym i tak zmienić. Generalnie wystarczy w nim zmienić tylko baterie raczej
@Masterczulki: @Adass: moim zdaniem różnica w baterii między 11 pro a 12 przy normalnym użytkowaniu będzie niezauważalna. Te testy pokazują, że tylko przy graniu w gierki 12 jest wyraźnie słabsza. Więc jak ktoś chce używać jako konsoli to nie polecam. Ja nie narzekam przy ładowaniu wieczorem na koniec następnego dnia ok. 40%.
@M1KNG: dobry wybór, na black friday napewno coś będzie jak nie u nas to na spokojnie z amazona czy coś, 11 raczej byś nie chciał, a XS ma średnia baterie tak jak wyżej piszą, mam i potwierdzam, aparaty tez o wiele gorsze od 11 bez trybu nocnego, jedyne co go ratuje to wygląd, ale nie tego raczej oczekujesz od telefonu na najbliższe pare lat ( ͡° ͜ʖ ͡°