Wpis z mikrobloga

Bardzo polecam tekst @Silvaren o Baldurze 3 (wczesny dostęp), gdzie autor baaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaardzo wnikliwie omawia tę grę, kawał porządnej lektury, prawdziwa gratka dla fanów #crpg

Zajawka dla zachęcenia:

Parodia Dungeons & Dragons

Po pierwszym pokazie nowej gry Larian Studios napisałem obszerny tekst, w którym rozważałem, ile Baldura zostało w Baldur’s Gate III, biorąc za podstawę to, co wówczas zobaczyłem. Planowałem przedstawić tę samą analizę w formie video, głównie dla zasięgu, ale wpis spotkał się z tak mieszanym przyjęciem, że stwierdziłem, iż szkoda czasu na dublowanie treści. Na Baldur’s Gate III nie czekałem. Wszelki hype opadł po pierwszej prezentacji Swena Vincke. Wieści o zbliżającym się wczesnym dostępie gry przyjmowałem wzruszeniem ramion. 6 października odpaliłem parę streamów i zacząłem się jednak zastanawiać – a może by sprawdzić to samemu? No i dwa dni później pod wpływem spontanicznej decyzji już grałem i początkowo było naprawdę nieźle, lepiej niż się spodziewałem. Potem jednak zacząłem dostrzegać coraz więcej problemów u samych podstaw projektowych gry, które narastały do tego stopnia, iż zaczęła mnie ona po prostu męczyć. Zanim jednak omówię szczegółowo swoje wrażenia z wczesnego dostępu, opowiem pokrótce, jakim typem fana Baldur’s Gate jestem.


Nie będę zdradzał, co jest dalej, najlepiej samemu przeczytać!

Tekst znajdziecie TUTAJ: https://silvaren-crpg.blogspot.com/2020/11/recenzja-baldurs-gate-3-wczesny-dostep.html

#rpg #baldursgate #baldursgate3 #larian
Pobierz Lisaros - Bardzo polecam tekst @Silvaren o Baldurze 3 (wczesny dostęp), gdzie autor b...
źródło: comment_1605639453trAf2l2j5eRw4W3ygieUhN.jpg
  • 5