Wpis z mikrobloga

Wielu uważa, że głupek ale gość ma łeb. Wszedł do tej federacji dzięki Ambrowi. Gdzie jest teraz Amber, a gdzie Kasjusz. Gość może stawiać warunki jakie tylko chce, jest TOP 1 jeśli chodzi o popularność. Budzi kontrowersje, jako jedyny robi to czego oczekuje target. I jeszcze teraz będzie walczył prawdopodobnie z Parke. Jak myślicie ile może zgarnąć za walke z Normanem? Moim zdaniem zgarnie największy przelew w historii federacji, a ile to będzie to nie mam pojęcia. 300 tysięcy, 500?
#famemma
  • 17
Gdzie jest teraz Amber, a gdzie Kasjusz


@iksboks: Amber ma swoją firmę i jest szanowanym człowiekiem (nie liczę fanów Kasjusza, którzy hejtują go dla zasady), a Kasjusz żeby zarobić musi pajacować na konferencjach ¯\_(ツ)_/¯
@iksboks: No ja wiem, zwracam tylko uwagę na fakt, że Ambrowi nigdy nie zależało na "pozycji" w tej federacji (bo osiągnął on swój sukces zawodowy/finansowy poza nią), więc pytanie "gdzie jest Ambro, a gdzie Kasjusz" jest trochę niefortunne.
Lepszym pytaniem byłoby: "Gdzie jest Kasjusz, a gdzie Krycha" - który również próbował sobie zbudować pozycję w Fame MMA, ale mu nie wyszło ¯\_(ツ)_/¯

Natomiast poruszając jeszcze kwestię Kasja - bez przesady, nie
co do walki wieczoru to Kasjusz sam mówił, że mu na walce wieczoru nie zależy


@iksboks: Ale to nie ma tutaj żadnego znaczenia. Ja nie poruszam tego na czym Kasjuszowi zależy, a na czym nie - tylko stwierdzam fakty, że nie bez powodu jakieś bananowe #!$%@? dostały walkę wieczoru, spychając wielo-miesięczny konflikt Kasjusza z Najmanem do Co-Main Eventu. Kasjusz miał tu gówno do gadania, bo on sam zdaje sobie sprawę, że
@Back_Space: ale z czym ja mam się godzić. Mam #!$%@? w Kasjusza. Po prostu mam inne zdanie na ten temat niż Ty. Moim zdaniem Kasjusz jest TOP1 jeśli chodzi o wzrastającą popularność. Chłop wykorzystał w 100 procentach swoja szansę i tyle. Sugerując się subskrypcjami to można powiedzieć, że Remigiusz Maciaszek jest aktualnie gwiazdą XD
@Back_Space: To po co się dalej produkujesz, skoro Cię to nie interesuje? Jesteś "głupio mądry". Niby Cię nie interesuje, a dopierdzieliłeś kilka odpowiedzi pod moim postem :D Ja wyraziłem swoje zdanie, a Ty dalej ciągniesz temat próbując mnie chyba przekonać do swojej racji. No nie udało Ci się i jak widać wielu ludzi się ze mną zgodziło. I na tym zakończy, serio.. już nic nie pisz.
@iksboks: Po to się produkuje, bo ty się produkujesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Piszesz do mnie, dostaję powiadomienie, to odpowiadam.
Pisałem ci już, nie próbuję tu nikogo do niczego przekonać. Stwierdziłem jedynie fakty, to twoja spraw co z nimi zrobisz.

już nic nie pisz

@iksboks: Ty pierwszy.