Wpis z mikrobloga

Jest taka dziewczyna którą kiedyś kopnąłem w dupę mimo, że jakimś cudem na mnie leciała. Znalazła sobie jakiegoś sebixa z którym pstryknęła 2 dzieciaków i teraz jest samotną mamusią z duzą pupą szukającą nowego tatusia. Jak przystało na idiotę regularnie, kompulsywnie o niej myślę i regularnie stalkuję jej profil oraz grupy randkowe na których siedzi. Ale nie o to chodzi.

Ostatnio zauważyłem, że na jej profilu spermi jakiś typ o dziwnym, niewystępującym w Polsce nazwisku i ogólnie #!$%@? profilu z serduszkami w avatarze. Zapewne koleś z którym romansuje przez messa bo ma go od niedawna w znajomych. Zdjęcia w nim lajkują fakekonta z avatarami z generatora twarzy. Oczywiście jak przystało na autystę wydało mi się to podejrzane. Robię research i faktycznie, praktycznie nikt takiego nazwiska w PL nie nosi. Wpisuję w facebooka i wyskakuje 5 profili z tym samym zdjęciem i miastem, ale jedno ma już polskie, bardzo podobnie brzmiące nazwisko - oczywiście zdjęcie się zgadza. Czyli wychodzi, że koleś chce ukryć swoje prawdziwe dane. Coś mnie podkusiło, wpisałem jego nazwisko do rejestru przestępców seksualnych i BINGO. Koleś popełnił to co picrel. Jak jest jakiś kumaty w prawie mirek który może to rozszyfrować to poproszę.

Najgorsze jest to, że muszę jej o tym chyba napisać. Ma 5 letnią dziewczynkę i 2 letniego chłopca. Tylko jak napiszę to wyjdzie jak #!$%@? stalkerem jestem ( _) Z fejk konta też nie napiszę bo ma zablokowane przyjmowanie wiadomości od nieznajomych kont.

#rpo #rejestrzboczencow #przestepczosc #zalesie #trudnesprawy #coolstory
drKlotz - Jest taka dziewczyna którą kiedyś kopnąłem w dupę mimo, że jakimś cudem na ...

źródło: comment_1605662889qN3hUHeQWWU3hhqcdvrBiC.jpg

Pobierz
  • 6
Możesz coś więcej o tym powiedzieć, jak to sprawdzić?


@maly_Janek: https://thispersondoesnotexist.com/

Jeśli widziałeś pewną ilość wygenerowanych mord to po prostu potrafisz dostrzec, że to nie jest prawdziwe zdjęcie

wydrukuj co trzeba i wrzuć jej do skrzynki albo wyślij tradycyjną pocztą. Jak to zarzutka to nawet niezła.


@gloria_alleluja: Nie znam jej adresu. Nie będę się bawić i jej o tym napiszę.

To nie jest zarzutka. Ogólni zamierzam jeszcze pogrzebać nad typem