Wpis z mikrobloga

Ależ mam srogie deja vu.

Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailerze było to samo. Ej pacz, na trailerze x była rzecz y a teraz nie ma, downgrade, co za guwno. No a murek koło Novigradu był okrągły na E3 a teraz kwadratowy, co to w ogóle jest, grafika jak w Super Mario Bros. Ej a pacz jak mu sie morda nie rusza jak gada. A zoba teraz na ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO WYBRANYM SCREENIE tylko 3 osoby na targu w Novigradzie, a taka miała być metropolia. Jezu a ten system walki wygląda jak guwno też. Pewnie będzie solidne 6/10.

Dzisiaj dokładnie to samo. Łykopki potrafią na podstawie klamki od samochodu stwierdzić że 0/10, model jazdy widać że nie dorównuje Forza Motorsport, strzelanie w Doom Eternal lepsze, no ja nie wiem po co komu ta gra, naprawdę, no ale widać że robiom baby.

Najlepsze jest to wyciąganie wniosków z dupy, niby jesteśmy na wykopie i to jest normalka, ale jednak da się zaskoczyć, jeden geniusz płakał że modele postaci wyglądają jak plastikowe i jako przykład podawał screena dwóch Moxów, które miały plastikową skórę jako element designu, drugi doszukiwał się teorii spiskowych w tym że przed strzelaniną pod koniec trailera było cięcie, pomijając że w całym materiale było ich kilka bo inaczej trwałby z 40 minut i spoilował fabułe, czego jak widać CDPR się boi najbardziej (stąd 90% materiałów promo pochodzi z prologu).

No cóż, pożyjemy zobaczymy, za pare tygodni weryfikacja wykopowych ekspertow po raz kolejny, ja stawiam na mocne 9/10 i przede wszystkim świetną fabułę w ciekawym settingu czillując sobie jak pan ze screena.

#bekazwykopkow #gry #cyberpunk2077 #cdprojektred
źródło: comment_16056900651u1kyDVJG6CnHoqBQSAANp.jpg
  • 51
@Kozajsza Dokładnie. Ale to nic nowego - przede wszystkim CD Projekt jest polską firmą. To pierwszy minus i podstawowy powód żeby się przypieprzyć. Drugi, niemniej ważny, to fakt że firma odniosła ogromny sukces na całym świecie. No jak to tak, janusze tego nie mogą zdzierżyć.

Ja widzę to tak, że psy szczekają a karawana jedzie dalej. Widać to po komentarzach np. na reddicie i yt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Kozajsza: no myślę to samo, bo pamiętam właśnie co się działo przed i po premierze Wiedźmina 3. Dosyć często to ludziom przypominam, ale nie zapominaj, że wykop to portal dla malkontentów. A do tego narobili sobie mega oczekiwań przez wygórowany hype i dupy pękają, bo twórcy nie stworzą fotorealistycznej grafiki.
A nic nie wiedzą o pozostałych aspektach gry, liczy się tylko grafika. Fabuła, grywalność, smaczki to tam #!$%@?. Grafika, grafika, grafika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: ja tam nowych trailerów nie widziałem, ale imo nie ma co wyciągać z nich wniosków co do gry, zobaczymy jak wyjdzie. Raczej żadną rewolucją nie będzie np pod względem grafiki, ale może chociaż będzie spoko fabuła czy gameplay a nie futurystyczne GTA, w końcu mieli parę lat na dopracowanie tego
@Kozajsza: Stary to jest nic. Miałem okazję pracować przez chwilę przy W3 i to co ludzie wypisywali na temat trailerów na oficjalnym forum to była kopalnia beki. Mistrzem był koleś który #!$%@?ł się, że na materiale jest drabina oparta o jabłoń a widać, że ona dopiero kwitnie i nie ma owoców więc skąd tam ta drabina? :D Oczywiście ten materiał Cyberpunka ma kilka widocznych bugów (papieros i cienie w ostatniej scenie,
@Kozajsza: Przecież połowa tych gimbów jeszcze nie była w stanie chodzić jak tą gre zapowiedzieli a teraz będą płakać, że wygląda jak gówno na ich One S, które dostali na komunie w tamtym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kozajsza: no ale ten gameplay wyglada tak sobie szczerze, ulice puste, w scenach walki widac fps dropy co juz nie wróży dobrze, nie życze im źle bo nie mam ku temu powodów ale powiem szczerze ze mnie ten gameplay nie porwał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kozajsza: to są ludzie, którzy niewiele umieją, niewiele znają, niewiele potrafią ciekawych rzeczy napisać - nawet jeśli rzeczywistość ich rozjedzie to za miesiąc i tak nikt nie będzie pamiętał, że napisali takie komentarze. A dziś są plusiki i atencja - dziś mogą się poczuć ekspertem i kimś lepszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli trafią - to jeszcze lepiej bo zaczną wyciągać te swoje komentarze z podpisem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: Moim zdaniem największą bolączką będzie optymalizacja i bugi. Jak na pc wiadomo- kup se lepszy sprzęt. Tak na starych konsolach może być kiepsko. Nie wiem co oni będą musieli zrobić by to chodziło w miarę płynnie.
@baal80: kwestia tego, że każdy kto tam pracował lub zajmuje się gamedevem otwarcie mówi, żeby tę firmę omijać. Gry robią świetne, ale lubienie jakichś produkcji jest czymś innym niż lubienie odpowiedzialnej za nie firmy. A co się dzieje w CD projekt kilkakrotnie wyciekało, czasami informacji były przesadzone, ale mimo wszystko to kołchoz
Gorzej, że ludzie wyobrażają sobie kolejne GTA lub fpsa z krwi i kości. A tej grze o wiele bliżej do Deus Exów będzie czy Vampira Maskarady.


@krolik_wie_lepiej: to już wina CDPR, że najpierw promował tą grę jako strzelankę, a później się z tego (niezbyt sprawnie) wycofywał
@Kozajsza: a najzabawniejsze jest to że ostatnio ktoś robił wpis z bólem dupy, że czemu w grach rozwija się grafika a nie game play i mu wszystkie wykopki wtórowały. No i proszę, wyszło szydlo z worka. Memy z Keanu robią swoje i potwierdzają, że game play może srac na każdego ciepłym gównem, ale grafa to next gen xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: piszesz tak jakbyś już zapomniał jaki downgrade zaliczył W3 i jak średnią ma grafikę na PC na których Redzi nawet nie dodali opcji HDR... No i dlaczego nie wrzucili ładniejszych tekstur na PC? Najwyzej większość ludzi grałaby na upperlow ustawieniach i miałaby jakość jak na konsoli.
Sam trzymam kciuki za Cyberpunka ale warto pamiętać że Redzi też przycinają. ;<
Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailerze było to samo. Ej pacz, na trailerze x była rzecz y a teraz nie ma, downgrade, co za guwno. No a murek koło Novigradu był okrągły na E3 a teraz kwadratowy, co to w ogóle jest, grafika jak w Super Mario Bros. Ej a pacz jak mu sie morda nie rusza jak gada. A zoba teraz na ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO WYBRANYM SCREENIE tylko 3 osoby na
@Kozajsza: ja moge sie założyć ze to będzie 9/10 mocne, akcje CDP wyjebią w góre tak że za miesiac każdy stulej pseudoekonom powie "a nie mówiłem" chociaż sam płacze teraz że to koniec CDP, będzie znowu gra roku i 3432 materiałów na TCGRY typu 3 Cyberpunk najlepszy 3. Będzie zajebista optymalizacja i śmiegnie ta gra na średnim sprzęcie, a na mocnym będzie wyglądała jak cud.

No i też będzie płacz samców
@Kozajsza: Ja tam nie wiem, ale strzelanie w grze ze strzelaniem raczej powinno być dobrze zrobione. Inaczej wychodzi ci taka Black Mesa, gdzie bronie sprawiają wrażenie, jakby były z serii Nerf albo strzelały stryropianowymi kulkami...