Wpis z mikrobloga

@xVolR: u mnie bardzo źle w życiu się działo wtedy i byłem w fatalnym stanie psychicznym.Zmartwień w tym okresie miałem najwięcej w całym swoim życiu.. Dopiero jak skończyłem szkołę.. siadło to wszystko uspokoiło się i tak od 25 rż zacząłem stawać na nogi. Stąd pewnie 27-29 jest dla mnie najlepszy. Bo mega dużo się działo w moim życiu i dużo nowych rzeczy doświadczałem, wiele się nauczyłem.

Pewnie że w tym okresie
@r5678 Ja tak samo. U mnie do 26 roku totalna wegetacja... a po 26 r.ż. zacząłem dobrze zarabiać, mieszkałem w kilku krajach, podróżowałem po świecie. Z wiekiem lepiej wyglądam, mam większe powodzenie u kobiet i w ogóle jakoś tak lepiej się czuję ;) dlatego uważam, że życie zaczyna się po 30.
@Lepper3001: wiek 20+ powinieneś wykorzystać na zbieranie doświadczeń i może nawet robienie błędów. Wolałeś grać w gierki by przedłużyć swoje dzieciństwo i oddalić stres związany z dorosłym życiem. Teraz czujesz że jest już za późno, chcesz się zmienić ale wydaje Ci się że jesteś za stary na start od 0. Nie martw się, wiele osób tak ma, głowa do góry. Musisz tylko wykonać pierwszy krok, kilka razy się sparzysz ale będzie