Wpis z mikrobloga

Jprdl, jak do upośledzonego dziecka. "Nu, nu, nu, Grzesiu, kochanie, tak, tak, cudowną kupę znalazłeś, ale ładnie cię mamusia prosi, przestań już ją jeść, nu, nu, nu, słoneczko, nie rób mamusi przykrości, zostaw tę kupę". Zabarykadować i wysłać psychiatrów.
#bekazkonfederacji #bekazfoliarzy #bekaznarodowcow #bekazprawakow #foliarze #sejm #konfederacja #braun #zalesie
kotelnica - Jprdl, jak do upośledzonego dziecka. "Nu, nu, nu, Grzesiu, kochanie, tak,...
  • 22
@kotelnica: ale ja to obejrzałem wcześniej w znalezisku, ale najwidoczniej nie zrozumiałeś mojego postu ;) poszukaj filmik z rana Czarzasty vs Braun i wtedy Braun mógł sobie gadać bez maseczki ¯\_(ツ)_/¯ i co wtedy regulamin obrad nie obowiązywał? ;) hipokryzja albo teatrzyk
@BigBadBootyDaddy: ale ja nie nawiązuje do starć pod sejmem, tylko do dwóch "starć" Braun vs Włodek ;) kiedy z rana Włodek powiedział, że nie ma nakazu noszenia, a
@Morskipas: marszałkowi nie przystoi w czasie obrad powiedzieć Braunowi, że pirdli farmazony i żeby spieprzał z mównicy z tą jego foliarską książeczką o spisku covidowym. Radzi se chłop jak najkulturalniej się da. Ale zgadzam się, dziecinada, że takie szury w ogóle mają dostęp do parlamentu i jeszcze im sponsorujemy wygłaszanie urojeń chorych albo zwyczajnie głupich umysłów.
@Morskipas: Zastanawia mnie tylko jedno - przecież oni wiedzą jaka jest sytuacja, to po co oni mu pozwalają mówić - przecież wiedzą jaka będzie reakcja Czarzastego, ma Braun od tego media, ma swój kanał, ma inne możliwości, i żeby nie było - szanuję Brauna bardzo ale nie wiem po co oni mu pozwolili mówić, mógł pójść Sośnierz czy Korwin i mogli cisnąć pisiorów równo jak leci, taktyka polityczna do poprawienia
Dziecinada. Czarzasty wykorzystuje sytuację, bo znalazł się w pozycji, z której ma nad Braunem pewną władzę i robi to z czystej złośliwości,


@Morskipas: Nie skręciłeś sobie karku przy tym fikołku?

Dziecinada? Marszałek próbuje egzekwować prawo, regulamin który obowiązuje na sali, a idiota, bo inaczej nie można tego nazwać, upiera się jak dziecko. Gdzie tu jest dziecinada? Marszałek wykazał się niesamowitym spokojem i kulturą.