Wpis z mikrobloga

@daftie123 na jakie okazje? Dla kogo? Jak pachną? Warte swojej ceny? Czy to bardziej zapach powiedzmy premium, czy może podobne do jakichś masowo używanych zapachów itp. Wszystko co możesz powiedzieć się przyda.
@daftie123 szukam w zasadzie czegoś na wieczór (lvl 32) lub na spotkanie/rndkę ale niekoniecznie ciężkiego, takiego, czym nie pachnie byle cebulak z dyskoteki. ;) Jakiegoś ciekawie rozwijającego się zapachu, gdzie z każdym niuchnieciem można zareagować "wow" xD
szukam w zasadzie czegoś na wieczór (lvl 32) lub na spotkanie/rndkę ale niekoniecznie ciężkiego, takiego, czym nie pachnie byle cebulak z dyskoteki. ;) Jakiegoś ciekawie rozwijającego się zapachu, gdzie z każdym niuchnieciem można zareagować "wow" xD


@maciejunio: Mam wersję EDT. Spełnia ona podane przez Ciebie kryteria i pasuje do wieku, ale musisz brać pod uwagę, że nie jest to zapach ultra samczy. Przy odrobinie złej woli można powiedzieć, ze to zapach
@maciejunio: Ja dziś w pracy spiskałem się L’instant EDP. Przez pierwsze 20 minut średnio mi się podobały i miałem ochotę je zmyć z siebie, czułem jakaś kwaskowość. Po 20-30 minutach super, fajnie wyczuwalne kakao + i lekko przebijające się słodko nuty. Tak jak @Pan_Beniowski: napisał momentami zapach trochę unisex, ale na pewno wart swojej ceny. O Habbit Rouge super recenzje napisał doktor, zapach też jest super, ale chyba mniej uniwersalny
@maciejunio: Z tych Guerlainów w klasycznym flakonie mój lider to Boisee, ale to nie zapach na zimę. Sprawdź też linię Ideal. Na tę porę roku EDT albo EDP jest idealne, a na lato Ideal Cologne. Ogólnie mam trochę Guerlainów, ale teraz nie mam czasu na odlewanie. Może @Szymek7257 cos Ci odleje.