Wpis z mikrobloga

Gdyby mi nie zależało na #ps5 to już bym stał w kolejce do kasy z #xbox w ręce. Miesiące zapewniania że konsol będzie wystarczająco dla każdego, #!$%@? o 10 milionach na start, o produkcji 2 sztuk na sekundę.
W międzyczasie sklepy na zielonej wyspie husarskiej otrzymują po pół sztuki konsoli i cały nakład #!$%@? w kosmos po 15 minutach.
Mało tego, nawet jak udało ci się pokonać wszystkich mini bossów w postaci przycisków "dalej" i #!$%@? ci płatność, taki #!$%@? anuluje ci zamówienie bo nie chce im się pójść na rękę ludziom i zmienić sposób płatności. Wspaniały sprzęt produkowany i dystrybuowany przez skośnookich szympansów. #!$%@?ć ich.
  • 14
@puotek: Nawet niewiesz jak duzo bylo preorderow.. bylo ich tak duzo ze nawet najwieksi gracze obsrali zbroje i je szybko pozamykali.
Niestety takiej sytuacji mozna bylo sie spodziewac po tym co widzielismy na premiere ps4, plus co sie dzialo caly tydzien poprzedni w usa
@puotek: 24 godziny = 1440 minut = 86400 sekund. *2 = 172.800 wyprodukowanych konsol jednego dnia.
10 milionów/172.800 = 57 dni. Tyle czasu zajęło im stworzenie tych 10 milionów konsol pod warunkiem, że produkcja trwała 24/7. Ja rozumiem, że jesteś zdenerwowany - naprawdę. Sam już się prawie poddałem i byłem mocno zawiedziony. Ale nie ma co tu obwiniać za to Sony. Nie ich wina, że zainteresowanie jest w #!$%@? większe
@madrenax: Tu nie ma żadnej winy. Myślisz, że Sony specjalnie zrobiło za mało konsol? Mieli czekać z premierą konsoli do połowy 2021 roku, żeby mogli w tym czasie naprodukować dużo więcej i żeby każdy mógł kupić jednocześnie? A pomyślałeś o tym jak wielkie problemy by wtedy miały sklepy? Już teraz, gdy ta liczba wynosiła tylko 10 milionów (załóżmy, że tak było) siadały im strony internetowe i serwery. Wyobrażasz sobie co by
@Ryszardzislaw a jacy byli pewni siebie ze każdy otrzyma konsole na premierę. Wyobrażam sobie co by było. Każdy byłby zadowolony bo miałby swoją konsolę na którą czekał x czasu. A nie odesłanie z kwitkiem na grudzień. Co jest niewykonalne? Zapewnienie klientom sprzętu który chcą? To jest plucie w morde klientowi i nie krycie się z tym
@Ryszardzislaw: Od 2 miesięcy SONY idzie w zaparte i #!$%@? głupoty o 10 milionach. Jakiś czas temu Bloomberg puścił plotę (jak się okazało, nie plotę), że konsol na start będzie o połowę mniej. Japońce wszystko zdementowały, powiedziały że nie tną produkcji i wszystko będzie cacy jak miało być. No to kogo mamy tu winić skoro wszyscy naokoło powtarzali że się nie wyrobią, a producent uspokajał że jednak dadzą radę?
@madrenax: @puotek:
Ale przecież od prawie miesiąca Sony mówiło, że może być problem z dostępnością konsoli na premierę. Jak się człowiek nie interesuje, to potem niech się nie dziwi, że sytuacja wygląda jak wygląda...
https://www.reuters.com/article/us-sony-playstation-5-idUSKBN27C2P5
Jedyne co potwierdzał, to to, że każdy kto zechce kupić PS5 prędzej czy później będzie mógł to zrobić i tych konsol na długą metę na pewno nie zabraknie. Jeżeli czerpiecie informacje z nieoficjalnych źródeł nie
@Ryszardzislaw "prędzej czy później" i "na dłuższą metę" może oznaczać tyle co to, że konsolę kupię w połowie przyszłego roku, albo i za 3. Wspaniała informacja, nie spodziewałem się