Wpis z mikrobloga

odbiera urząd


@programista3k: nie, urząd nie ma żadnych uprawnień, jest tylko jednostką organizującą pracę organu. PJ odbiera organ, w imieniu którego działa np. policjant( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki wielkie Panowie. To odetchnąłem. Pierwszy mandat z radaru.

A jeszcze jakbym nie chciał punktów, to jak to jest z tym nie okazaniem sprawcy? Na fotce kierowca jest bardzo słabo widoczny. Zaznaczam że nie wiem kto jechał, płace 500 zamiast 400 i nikt się nie czepia?
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: teraz tak, ale o ile dobrze pamiętam, to na początku ten przepis był dziurawy i rzeczywiście było tak jak @programista3k pisze, że bez zabrania blankietu organ nie mógł wydać decyzji o zatrzymaniu uprawnień czy coś, już teraz nie pamiętam. Potem to dopiero naprawilil.
@Kalak: jak wypełnisz opcję C i zgodzisz się na zapłatę najwyższej stawki to za jakiś czas dostaniesz poleconym wypisany mandat do opłacenia, zapłacisz i koniec historii
@Kalak: ogólnie gitd ma pół roku na wystawienie mandatu, a rok na skierowanie sprawy do sądu. Czas liczy się od ujawnienia tego wykroczenia (powiedzmy od daty wysyłki listu do Ciebie). Odpisz im że prosisz o wyraźniejsze zdjęcie, bo nie pamiętasz kto prowadził. Nie korzystaj z dołączonych formatek.

Ja dostałem fotę ze służbowym autem na którym było widac tylko światła i blachę, bo śnieg sypał. Wymieniliśmy dwie pętle poleconych (1. proszę lepsze