Wpis z mikrobloga

@Pask03: Trzeba iść na hunta i zobaczyć jak to będzie wyglądało, bo jak ed będzie częściej siebie leczył, a wzrośnie liczba dyntek ekow, to będzie useless xd
@Pask03 ja już się wypowiedzialem, ale z chęcią jako ed pomarudze znow. Nie, nie mam "ledwo 150" ale tez nie mam 1k lvl. Mam 300. To mój pierwszy ed w grze, zawsze był pal/ek no i kiedy mi się zaczęło podobac granie to wrzucili te zmiany które (moim zdaniem)
- odbija się na możliwości szybkiego expienia dla ed
- odbije się na możliwości szybkiego expienia w duo/th bo nie wyrobi ed z
@jadepobiegac i to jest fachowa opinia. Dziękuję Mirku.

Pytałem z tego względu że po kilku latach absencji wracam do gry, ledwo wbiłem 80 druida i już zastanawiam się czy nie robić EK bo czarno widzę przyszłość tej profesji...
@Pask03 ed zawsze będzie potrzebny, wstrzymaj sie z 2 miesiące, może "jakoś to będzie". A może będzie taki bunt że coś jeszcze raz zmienia?
Gorszy exp, gorszy zarobek, ale ed zawsze będzie niezbędny do grania w teamie. Każde duo nawet musi miec edka :p ja mam palka jeszcze więc chwilowo na niego pojde i po prostu ed poczeka na lepsze czasy :D
@jadepobiegac zrobie knighta, będę go skillowac przez najbliższe 3 miesiące na offline, powinien mieć około 90skill po tym czasie. W międzyczasie będę grać ED i normalnie lewelowqc. Może będzie ok, a wyskillowany knight w zanadrzu najwyżej pójdzie na aukcje.
@Pask03: a to nie jest tak, że samoleczenie druida dali na inne CD, niż leczenie sio? Czyli może równocześnie leczyć siebie i kogoś innego?

Mag będzie teraz zarabiał DUŻO lepiej od palka na niższych poziomach, a na pewno lepiej od EK, więc nie można mówić, że same minusy.
@Pask03: Według mnie, a mam 500 levelu plusn(low level XD), ta zmiana będzie na plus skończy się latanie na utamie, robienie bossow(falcon, scarlet itp) na 30 charow.
Większość graczy cofnie się z miejscówkami ale według mnie to na plus, oraz cipsoft nie zabiera utamy tylko ją okraja, a jak ktoś nie ma rączek to sorry. Z doświadczenia mojego teamu ed i ms na bosach typu, goldy, gravy nie potrzebują utamy ale
@Van_Zan: @Pask03: dobrze to ująłeś. To co się często przewija w dyskusjach to chociażby koniec dominacji ed ms na nowych seversch.
No issavi nie jest zaprojektowane do biegania na 80 lvl i kręcę is 2-3x tyle xp ile kręci reszta profesji na tym lvl.

Co więcej, w ogronbym stopniu uderza to w gildie dominando gdzie ludzie masowo kupowali /xplili sobie maga na 130 lvll i siali postrach przy czym dzięki