•  

  Jakoś przed 19 zmienił mi się status zamówienia na "Do odbioru", ale nie dostałem żadnego smsa z kodem. Pojechałem do #empik żeby spróbować odebrać.
  Pracownicy w sklepie zmieszani bo nie mają tego w magazynie, a ponoć mieli dostać dostawę konsol już kilka dni temu (co by się zgadzało bo moje wyszło jakoby w piątek). Gość mi powiedział że musiał to ktoś zmienić kto ma dostęp wyżej do systemu, bo nie mieli jeszcze sytuacji by paczka sama zmieniła status bez jej fizycznej obecności u nich.
  Coś napomknęli ze ten preorder to był jakiś błąd w systemie i coś tam naprawiają teraz (what?). Wspomnieli też że możliwe że nie mogli wysłać tego towaru do sklepu bo był za drogi i dlatego kontaktowali się z każdym żeby przenieść to zamówienie na kuriera. Ale że jeśli opłaciłem to będą musieli to dostarczyć.
  Na końcu poprosili by się kontaktować z infolinią bo oni ponoć o tym wiedzą i starają się sprawę ogarnąć o co z tym chodzi (gdzie te konsole i czemu status się zmienia).
  Spoiler alert - nie wiedzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Tak więc zadzwoniłem na tę infolinię i gość nadal nie wiedział co się z tymi zamówieniami dzieje i tylko posłał jakieś zgłoszenie kolejne (do mojego poprzedniego) i oznaczył jako pilne (ci wyżej najwidoczniej i tak mają to w dupie).

  Tak więc jakiś dziwny scam się odpierdala.
  Skoro ktoś przesunął te zamówienia na "do odbioru", ale odebrać się nie da, to pewnie oczekuje że po 5 dniach będą mogli cofnąć wszystkim takim osobom zamówienie skoro nikt nie odebrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Legit as fuck.

  Wołam @Wal_ton, który też wspomniał że mu status się zmienił (ta sama sytuacja co u mnie od początku do końca).
  @smitu też wspominałeś że masz podobnie? Przesunęli Ci na "do odbioru"?

  Zakładam że każdy z odbiorem osobistym, preorderu ze wstępną wpłatą 250zł do którego nie dzwonili, ale zamówienie nadal jest ruchome ma taki status?

  #ps5 #empik

  źródło: 2.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #kanalsportowy #kanalbekowy #mecz #pilkanozna

  Jprdl..
  Wiem, że Borek jest w uj przemądrzały i ma ego wyjebane w kosmos, ale to już przesada, chłop zupełnie nie ma luzu...

  Pol zażartował "Ty farciarzu, co za mecz dostałeś do skomentowania, bitwa o Anglię, podziel się swoimi spostrzeżeniami"

  Borek (nadętym tonem buca): "To nie tak, że ja coś dostałem, bo w życiu nic się nie dostaje za da darmo, tylko być może na to zasłużyłem...(w tym momencie wyłączyłem)"

  Człowiek może wyjść z Dębicy, ale Dębica z człowieka nigdy. Te małomiasteczkowe kompleksy i konieczność by ciągle udowadniać co to nie ja już chyba w człowieku zostają na zawsze...
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Jebac stać mnie xD
  Jeżeli p0lska wygra lub zremisuje z Hiszpanią w dzisiejszym meczu lub Szczęsny dostanie czerwoną kartkę. Wylosuje jedną osobę która dostanie geschenkkarte(kartę podarunkową) na 80€ na platformę która będzie chciała czy to steam czy PS czy zalando, obojętnie (zasada jest taka żeby dało się ją kupić xd)

  Żeby nie było nudno, możecie jakieś mocniejsze memy wrzucać w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Osoby udzielające się na patogownotagach nie będą brane pod uwagę.

  #rozdajo #mecz #euro2020
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  81 lat, nadal sprawnie i szybko orientuje się w meczu, daje fajne merytoryczne informacje no i co najważniejsze - nie myli aktualnych piłkarzy z jego idolami z dzieciństwa.

  Klasa i gadanie tylko i wyłącznie o meczu, a nie o paniach z branży porno na przykład.

  Na moje powinien komentować wszystkie mecze euro.

  Pan Andrzej - szanujesz plusujesz.

  #mecz #euro2020 #pilkanozna
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)