Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy będę dziś odbierał dość spory telewizor od kuriera i męczy mnie kilka kwestii:

1. Kurier zostawi mi ten telewizor na parkingu pod klatką czy musi dostarczyć pod drzwi? Chętnie mu pomogę oczywiście, bo raczej jedna osoba tego nie wniesie po ciasnej klatce.
2. Jeśli zostawi na parkingu to w jaki sposób miałbym przy nim sprawdzić czy wszystko jest ok? Przecież nie będę odpakowywać telewizora na chodniku.
3. Jeśli wejdzie ze mną do mieszkania to wyjąć cały telewizor z pudła i obejrzeć dokładnie matrycę czy tylko obejrzeć karton z zewnątrz czy nie ma istotnych wgnieceń, a 'unboxing' nagrać po prostu kamerą? Wątpię, że kurierowi będzie chciało się pomagać mi wyjmować telewizor i czekać, aż obejrzę wszystko dookoła.

#kurier #kurierzy #tv #telewizory #gls #pytaniedoeksperta
  • 4
@Beeercik 1. Jak telewizorwezy powyżej 31kg , Kurier nie ma obowiązku wnoszenia 2. Jak zostawi na parkingu czy tam przed klatką to spójrz tylko czy z zewnątrz jest ok. Bo inaczej nie sprawdzisz. I potem nagraj unboxing telefonem.
3. Kurier nie wejdzie do mieszkania, i Nie będzie czekaj aż otworzysz i sprawdzisz tylko weźmie podpis i jak opakowanie jest ok to pojedzie. Potem jak otworzysz i okaże się że jest coś zepsute
@Beeercik: Z jakiego sklepu zamawiałeś ?, Moja przesyła z tv z mediaexpert została dostarczona przez DTS. Panowie dostarczyli do domu, plus sami poprosili o wskazanie miejsca gdzie mogą rozpakować, aby przy nich sprawdzić czy wszystko ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarkZizi: @Gieekaa: @proloko:

Zamawiałem z Euro RTV, kurier GLS.
Przed dostawą zadzwonili czy jestem na miejscu i wtedy spytałem czy pomogą mi wnieść do mieszkania i powiedzieli, że pogadamy o tym na miejscu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przynieśli telewizor pod klatkę i stwierdzili, że 'dam na flaszkę' i wniosą. Stwierdziłem że sam z rozmową nie dam rady, więc się zgodziłem.
Z zewnątrz pudełko było ok,