Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 945
Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej Polsce, a rzeczywista lokalizacja w Łodzi. Jeszcze się Pan oburzył, że śmiałem mu uwagę zwrócić. Mówi, że wiele osób tak robi, a w #olsztyn jest jedynym spamerem.
Uprzejma prośba do Mirków o pomoc w zgłaszaniu tego ogłoszenia. Dziękuję.
resuf - Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej P...

źródło: comment_1605852751DXNBxWZvqnA4SIhDQcpQLa.jpg

Pobierz
  • 90
@resuf odróżniasz łamanie prawa od jakiegoś nieprzestrzegania regulaminu, do egzekwowania którego nie jesteś w żaden sposób uprawniony? Pomijając, że nawet na ulicy zwracając komuś uwagę warto chwilę się zastanowić o szkodliwości tego przewinienia ale i sposobie zakomunikowana tego.
@Seal Ty jesteś od zwracania komuś uwagi w sposób pretensjonalny jakbyś był jakimś moderatorem OLX? Nie? To sugeruje co najmniej nauczyć się dyplomatycznego / neutralnego komunikowania swojej racji. W realu może się przydać, choćby żeby nie wylapać buły na ryj, bo odbiorca może okazać się mniej cierpliwy niż się strażnikowi wydaje. Niezależnie od tego czy ma rację czy nie.
@resuf: największy rak na olx. Drugim rakiem jest takie coś, że jakiś sklep wystawia ogłoszenia z częściami do aut, a okzauje sie ze wcale nie mają tego na miejscu i trzeba czekać 1-2 dni żeby zamówili. Ha tfu, janusze zrobili sobie prawie darmowy sklep internetowy z olx. Mam nadzieję na większą aferę, jak było z Przedmiot A, NIE B, NIE C, NIE D