Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra dzisiaj klient się obraził na szefową. Gość zalega nam 3k za usługi księgowe więc szefowa napisała że jeśli nie zapłaci to nie dostanie wyniku za grudzien. Tłumaczył się tym że jego firma źle prosperuje bo jest epidemia itp. A w fakturach nowy leasing na BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rata jedynie 10k miesięcznie netto + 100k opłaty wstępnej. Wartość samochodu to jedynie 500k.
  Ludzie to czasem serio debile. Ściemniać osobie która widzi co kupujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #ksiegowosc #firma
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Polska szkoła jazdy, czyli gdy widzimy samochód na kończącym się pasie, który chce przed nas wjechać dajemy gaz w podłogę i ścigamy się, aż do kolizji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Podejrzewam, że film zniknie tak szybko jak został wstawiony. Ja oczywiście będąc na miejscu tego po lewej bym odpuścił widząc takiego debila jak nagrywający, ale jak można tak jeździć i jeszcze wrzucać to do internetu :-)
  Do tego opis filmu "Debil nie wiedział kto ma pierwszeństwo".

  #stopcham #motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #samochody #brd #prawojazdy #ruchdrogowy
  pokaż całość

  odpowiedzi (140)

 • avatar

  Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie chciał mu sprzedać swojej ziemi, bo niby jego z dziada pradziada i chce tam po wiek wieków gospodarzyć. W swoim misternym planie doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu co było zresztą zgodne z prawdą. Dopieprzyli mu taką grzywnę, że się chłopina nie pozbierał. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje komorniczą, całą wieś pod przewodnictwem księdza proboszcza Antoniego zbierała hajsiwo, co by się zgadzało i ziemi chłopu nieodebrali. Nikt nie domyślał się, że to robota Tracza Janusza, który przebił ofertę wszystkich, zdobył co chciał, a w chałupie celem ostatecznego upodlenia niepokornego rolnika otworzył burdel o wdzięcznej nazwie "Ojcowizna". Tak właśnie wgniatał w podłoże swoich wrogów Tracz Janusz, najczarniejszy z czarnych charakterów polskich seriali. Niejaki Waldemar Jaroszy to mu może buty czyścić.

  #tracz #plebania #kiedystobylo #heheszki

  pokaż spoiler #pasta #codziennapasta 19/70 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)