Wpis z mikrobloga

Hej mirki mam pytanka trzy - czy w wersji i5-10400f https://www.amazon.de/gp/product/B0883PYCB4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1 BOX na chłodzeniu jest już pasta termo? Nie trzeba jej zakładać?
Jak składam kąkuter to żeby się uziemić mogę się dotknąc do kranu w zlewie? xd Mam obudowę Silentium PC M35, jej boki są chyba z metalu, tez będzie git?
I ostatnie pytanie: jak się zakłada procka to trzeba jego górę wyczyścić za pomocą alkoholu izopropylowego?
#pcmasterrace
  • 10
@AnimeJestSuper: a gryf od hantli jest połączony z gruntem?
no od tego uziemienie w gniazdku jest. od uziemiana. tak w ogóle to jak masz pc włączony do prądu to z tym bolcem w ścianie/gniazdku masz obudowę połączoną.
@10129: @AnimeJestSuper:
- bolec jest najlepszy, pod warunkiem że masz normalną (nową) instalację z przewodem ochronnym, ja np. nie mam takiej w domu, wszystko na 2 żyłach.

Jest ważniejsza rzecz od tych pytań, jak będziesz wkładał procesor w gniazdo, musisz robić to ostrożnie i pewnym ruchem, oczywiście właściwą stroną. Nie upuść procesora przypadkiem, gdy będziesz przymierzał, bo powyginasz piny w sockecie. Jak już go osadzisz, domkniesz, to od tej pory