Wpis z mikrobloga

UWAGA!!

Z powodu wykrycia wad fabrycznych p0lek z partii wyprodukowanych po 90 r. wykazują skłonności do napadów bordera, roszczeniowości i skłonności do niekontrolowanej rozwiązłości seksualnej. Jako producent zobowiązujemy się wymienić wadliwy kontroler z okolic lędźwiowych na sprawny. Nie zalecamy samodzielnego wyjmowania kontrolera, gdyż otwór techniczny służy również do usuwania resztek pokarmu w urządzeniu. Zachęcamy do zamawiania kuriera w celu bezpłatnego odbioru sprzętu. Prosimy o umieszczenie p0lki w fabrycznym opakowaniu lub kartonie i oznaczenie naklejką UWAGA ZWIERZĘTA.

PS. Wiemy, że nie jest to najbardziej udany model, dlatego w razie stwierdzenia dodatkowych niepokojących sygnałów zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach. Postaramy się je rozwiązać w kolejnych aktualizacjach firmware.

MAMY TEŻ SPECJALNE #rozdajo:

Wśród niezadowolonych klientów, którzy zaplusują ten wpis rozlosujemy premierowe modele z naszej serii:

0lga (model na rynek ukraiński)

Ž0fie (NOWOŚĆ, model na rynek czeski)

Pozdrawiam

Prezes Zarządu P0lex

#heheszki #przegryw #blackpill #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #psychologia #podrywajzwykopem #humorobrazkowy #erasmus #p0lka
Pobierz Lake_Titikaka - UWAGA!!

Z powodu wykrycia wad fabrycznych p0lek z partii wyproduko...
źródło: comment_1605898028q2PLnjTmo3c1cJ9ZunkXWA.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@Lake_Titikaka: Witam.
Zachęcony ofertą i niskim przebiegiem nabyłem w 2018 p0lke model z 1999 (segment s - studentka) prosto z salonu za gotówkę.
W ciągu kilku miesięcy wyszły wszystkie wady fabryczne - rdzewiejąca maska, przecieki płynów, problemy z odpaleniem i tendecje do znoszenia w bok. Jedyne programy i aplikacje które dobrze na niej dzialały to simsy, netflix i messanger.

W 2019 składałem reklamacje o naprawę p0lki lub zwrot straconych środków moralnych,
@paw4da:

Jest nam ogromnie przykro z powodu Pana negatywnego doświadczenia z produktem naszej firmy. Zawsze staramy się dokładać wszelkich starań aby nasz klient był zadowolony. Przedstawione przez Pana usterki wynikają z bezpośrednich uszkodzeń/spięć w układzie Ch.A.d. Soczewki w które wyposażone są nasze urządzenia, niestety negatywnie reagują na częsty kontakt z osobnikami o ciemnym kolorze skóry. Zapraszamy do kontaktu na PW.
@Lake_Titikaka: Witam, nie wiem do kogo mam się z tym zgłosić, support nie może mi pomóc. Z moim modelem tylko chwilę było wszystko w porządku, potem przy wyborze aktu seksualnego załączał się timer 10 min. i co dziwne model zdalnie gasił światło. Po 10 min. przestaje reagować na cokolwiek i resetuje się. Dodatkowo opcję aktu seksualnego mogę wybrać tylko raz na 2 tygodnie. A czasami tylko raz w miesiącu. Pogrzebałem trochę