Wpis z mikrobloga

@grugaloragan: nie oczekuj, że ona pojedzie 70km/h. Prędzej stawianym na pewne 50-60km/h co i tak jest wystarczająco. Moja leci 80km/h - sprawdzane na GPS ale ja więcej niż 30-40km/h nie jeżdżę - a po lesie często mniej. Mi to w zupełności wystarczy - nie chce się zabić a już 2 razy prawie była gleba przez głębokie błoto i kamienie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz po 11.11 idzie
@stachuprzytelefonie: bateria po 2k km nie jest do wywalenia. Miałem m365 wcześniej i nalatane ma 3k - bateria prawie nowa. Ale tyle ona w rok zrobiła. Moja większą hulajnoga 1k zrobiła w miesiąc i nie widać większych śladów zużycia. Choć zasięg spadł lekko przez zimę na dworze
@stachuprzytelefonie: nie ma co i tak cudów oczekiwać. W zimę jak przejedzie 15km to jest sukces. Mam starą pierwsza m365. W sumie teraz moja mama jej używa i jeździ prawie codziennie rekreacyjnie po 20km. No ale nigdy w deszczu ani śniegu nie była męczona. Ostatnio profilaktycznie zmieniałem uszczelki, plasticzki i linkę hamulca. Może kolejna zimę wytrzyma. Kupowałem używkę od gościa z Krakowa. On miał nalatane 1k km. Mam nadzieję, że nie
@stachuprzytelefonie: wszystko idzie kręcić - wystawy płytkę bms wymienić na nową. Np po zalaniu i leci od nowa. Podróby raczej nie mają dostępu do apki. Jak się przestrzec? Zaloguj się do apki i zapytaj właściciela o dostęp. Ja tam brałem pierwsze lepsze najtańsze co trzyma napięcie i nie ma sporego spadku napięć między celami. To już sprawdzisz w m365 tools