Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Najśmieszniejszym, ale i najgorszym bugiem jaki zdarzył mi się w #cyberpunk2077 jest nieustanne podążanie za moją postacią gościa z aktywności pobocznej. Miałem go gdzieś odprowadzić, misja zaliczona, a on i tak od 20 godzin za mną chodzi.
  Jest wszędzie, w moim aucie, na ulicy, w cutscenkach.
  Mogę próbować mu uciec przez szybką podróż i wtedy przez jakiś czas mam spokój, ale i tak w końcu mnie dogania gdzieś.

  Razem z nim ukończyłem grę, prawdziwy towarzysz a nie jakiś Keanu
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

  Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
  Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

  Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
  Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

  Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

  Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
  Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

  #zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (326)

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, to nie jest stereotyp. To się wydarzyło.
  #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika

  odpowiedzi (28)