•  

@koronawirus jak laska obraża się za taki głupi, prosty żart, to widocznie będzie się tak obrażała przez cały związek, więc współczuję eh

•  

@ciuciumka: to nie moja dupa, randomowa laska która do mnie pisze, mam 10 ukrainek na jej miejsce

•  

@koronawirus: Prawidłowo, króciutko z ulanymi lochami 70 kg i wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

laska obraża się za taki głupi, prosty żart

@ciuciumka: powinna się cieszyć że tak szybko wyszło że ma do czynienia z głupkiem i prostakiem

•  

@zastuj jak ktoś nie ma dystansu do siebie i do niewinnych żarcików, które zdarzają się nawet przy zwykłej znajomości na poziomie koleżeńskim, przy tym wychwalając swoją osobę, to nie powinien wpierdalac się w żadną poważniejszą relację, bo najprawdopodobniej jest osobą toksyczną, co bardzo dobrze widać na tym ss

•  

głupkiem i prostakiem

@zastuj: miło mi, czasem jeszcze mówią Dominik

•  

Prawidłowo, króciutko z ulanymi lochami 70 kg i wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pijekubusplay: 59,99 kg i wyżej*

•  

lels toksyczny to są ludzie muszący się dowartościowywać hehe niewinnym poniżaniem/podkopywaniem/obrażaniem innych a już najlepiej osób które niby lubią
      dystans do sb to jeden z bardziej przereklamowanych konceptów

pokaż spoiler przetestowałbym chętnie twój ale złe mody biją ):

@ciuciumka:

•  

@Chodtok beka w chuj, to jest internet, laska sobie żartowała, że jest taka dobra w chuj, najlepsza, to typ tak samo zażartował, że jest chujowa XD tak jest w życiu i tyle, to na pewno nie miało mieć chamskiego wydźwięku, tylko ewidentnie żartowali ze sobą, nikt nie mówi na poważnie, że jest najlepszą osobą na świecie czy chuj, laska nie zniosła żartu po prostu i tyle, bo większość nie ma dystansu do siebie i nie umie też wyczuć żartu, uspokój się, kolego, nikt tutaj nikogo jawnie i szczerze nie obraził, odpowiedź była na zasadzie zaczepki

•  

laska sobie żartowała, że jest taka dobra w chuj, najlepsza, to typ tak samo zażartował

nie tak samo
      jej żart nikogo w żaden sposób nie obrażał
      jego żart tak

to na pewno nie miało mieć chamskiego wydźwięku, tylko ewidentnie żartowali ze sobą

no jej wypierdalaj to też przecież ewidentny żart a ty się srasz że jest toksyczna i się o wszystko obraża lol

pokaż spoiler masz jakieś traumy/kompleksy ?
      może sb z nich pożartujemy :-)

@ciuciumka:

•  

@Chodtok przecież on nawiązał żartobliwie do tego, co powiedziała, a mianowicie do samej latarni XD więc to był zwyczajny żart, a to, że ktoś ma jakieś kompleksy czy problemy ze sobą, z brakiem dystansu i go to obraza, to już jego wina

•  

a mianowicie do samej latarni XD

a mianowicie do jej wagi/wyglądu i ewentualnych kompleksów z tym związanych

-ale z cb piękny kwiatuszek :)
      -a z ciebie kupa gówna śmierdząca XD
      -.........
      -ej no co ty TO BYŁ TYLKO ŻART jprdl wyjmij kija z dupy no co za człowiek zero dystansu do sb

@ciuciumka:

+: zastuj, m.......e +2 innych
    •  

@koronawirus mnie też nazywasz randomową? (╥﹏╥)

•  

@Chodtok tak nie wyglądała ich rozmowa, ale luz

I mówię, że jeśli ktoś ma problemy sam ze sobą, nie ma do siebie dystansu, łatwo go skrzywdzić, to niech nie pakuje się w związek, w którym różne rzeczy się mówi czysto żartobliwie, tak samo jak jesteś na etapie tworzenia związku z kimś, czy w samym związku, takie żarty i uszczypliwości się zdarzają XD przecież ani ona nie mówiła poważnie ze sobą, chyba, że jest narcyzem, ani on nie mówił poważnie i nie chciał jej obrazić bez żadnego powodu, to była zwyczajna zaczepka żartobliwa, mi taki humor pasuje, to nie jest obrażanie wprost, ani obraza ukryta

Ale rozumiem, że są delikatniejsze osoby na tym świecie i może Ty do nich należysz i nie akceptujesz takich żartów na temat własnej osoby, w takim razie nie zrozumiemy się nigdy, więc nawet nie ma co się sprzeczać i obrzucać wzajemnie swoimi opiniami, życzę miłego wieczorku (ʘ‿ʘ)

•  

Prawidłowo, króciutko z ulanymi lochami 50 kg i wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pijekubusplay: Poprawiłem.

•  

@petunya: nie, Ty jesteś moim kwiatuszkiem : *

+: petunya
    •  

Komentarz usunięty przez autora

•  

tak nie wyglądała ich rozmowa

heh no faktycznie
      ale mam nadzieję że nie chodzi ci o sam podany przeze mn przykład żarciku sugerującego rozmówcy bycie kupą śmierdzącego gówna prawda?

on nie mówił poważnie i nie chciał jej obrazić
      to nie jest obrażanie wprost

nie no nazywanie kogoś wielorybem kaszalotem albo tłustą świnią wcale nie ma pejoratywnego zabarwienia ani troszeczkę
      siedzisz też w głowie opa i wiesz że na pewno miał czyste jak łza intencje

mi taki humor pasuje

eh już prosiłem wyżej ):
      powiedz czy masz jakieś kompleksy albo traumy przeżyte a jeśli tak to jakie

jeśli ktoś ma problemy sam ze sobą

zerową samoocenę i uważa się za żywe gówno to pewnie lubi kiedy ktoś go poniża
      albo poniżać innych

ale czemu zdrowa osoba wyposażona w minimum empatii miałaby chcieć kogoś wyzywać wjeżdżać mu na kompleksy czy w jakikolwiek inny sposób sprawiać potencjalną przykrość to nie mam pojęcia
      albo czemu miałaby akceptować takie gówniane zachowanie wobec sb

@ciuciumka:

+: prych, m.......e +2 innych
    •  

Prawidłowo, króciutko z ulanymi lochami 70 kg i wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pijekubusplay: Ja bym powiedział że przy wzroście <170 max waga to 59kg, <180 max 64, a wyżej to już nie kobiety dla mnie bo muszę zadzierać głowę.

•  

@ciuciumka: coś czuję że chyba znajomi sobie z ciebie często "żartują" i plują a ty udajesz że deszcz pada bo co masz zrobić. Jestem ostatnią osobą do bronienia grubych ludzi ale żeby to uznać za niewinny żart i życzyć dystansu to trzeba nieźle umieć łapać ślinę w locie XD

+: m.......e, eM-Ka +1 inny
    •  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  
      m.......e

+1

@koronawirus: Dobrze przynajmniej że na początku znajomości się dowiedziała że ma do czynienia z zakompleksionym wykopkiem którego śmieszy obrażanie ludzi

+: zastuj
    •  

@Chodtok
      @Faraluch laska wychwalała siebie żartobliwie, typ zażartował z niej, a zrobił to tylko w nawiązaniu do tej latarni morskiej, a latarnie morskie są w otwartej przestrzeni, wokół której pływają sobie jakieś rybki XD to porównał ją do wieloryba XD i to było jedynie odniesienie do jebanej latarni, do tego, co ona napisała XD no beka, serio nie sprzeczaliscie się nigdy tak chociażby przez sam internet, nie mówiąc już nic o kontakcie na żywo? To tylko internet, czy jak napiszę cokolwiek do Ciebie, jakąś zaczepkę, przy tym Cię nawet nie widząc, to zaboli Cię to? Tak samo kolega z Ciebie nie żartuje czasem, że o, masz ujebane spodnie, że wyglądasz se jak menel czy chuj? XD ja akurat jestem wyczulona na chamstwo i potrafię rozróżnić chamstwo od zwykłego żartu, a tym bardziej, jeśli byłabym z kimś w związku, czy przyjaźniłabym się z kimś, to jak ktoś by mnie nazwał wielorybem, to wiedziałabym, że to jest nieprawda

No i do Ciebie, kolego, który prosi mnie o ujawnienie swoich kompleksów na rzecz tego, żeby mnie jawnie obrazić, nie wstyd Ci być takim chamem? Nie nauczyłeś się już, że takich rzeczy nie ujawnia się ludziom, bo właśnie tacy, jak Ty, potrafią to wykorzystać? Jesteś po prostu śmieszny, próbujesz mi dać jakąś marną nauczkę, bo wyrażam swoje zdanie i odwołuję się do skrawka ss, na podstawie którego wytworzyłam własne zdanie i gdzie nie zauważyłam żadnego chamstwa? Chcesz mnie nauczyć jakiejś pokory ośmieszając mnie, bo uznałam, że typ, który dodał ten wpis, nie był chamski i odebrałam to jako żart? Chcesz mnie upokorzyć za to, że mam inne zdanie od Ciebie? Chcesz upokorzyć kogoś, kto wie jak potrafią być dotkliwe różne komentarze kierowane przeciwko ludziom, a przy tym stać go na utrzymanie dystansu i świadomość własnej osoby? Jeżeli jesteś takim chamem, czujesz tak wielką potrzebę obrażenia mnie wprost, bo to nie byłby żaden żart, kiedy na siłę wyciągasz ze mnie moje słabości, które ma każdy, i kierujesz je przeciwko mnie, to odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej i dam Ci wszystko jak na tacy i będziesz mógł mnie obrażać do woli, nazywając to żartem

Skończyłam dyskusję, każda Wasza odpowiedź spotka się z moim milczeniem

•  

lels toksyczny to są ludzie muszący się dowartościowywać hehe niewinnym poniżaniem/podkopywaniem/obrażaniem innych a już najlepiej osób które niby lubią
      dystans do sb to jeden z bardziej przereklamowanych konceptów

przetestowałbym chętnie twój ale złe mody biją ):

@Chodtok: Przetestuj mój na priv ;)
      Ludzie, którzy akceptują swój wizerunek siebie naprawdę mają dystans do siebie i nie mają żadnych problemów z żartami

•  

@ciuciumka:

że o, masz ujebane spodnie, że wyglądasz se jak menel czy chuj? XD
      jeśli nie widzisz różnicy między tymi dwoma zwrotami to chyba powinieneś się wrócić do szkoły żeby spowrotem nauczyć się kontaktów międzyludzkich, to nie jest chłopski rozum że się da porównywać zerojedynkowo, zupełnie inny jest żart sytuacyjny a co innego uderzanie w tony jak wyżej. Bliskim znajomym mówimy i "gorsze" rzeczy ale ludzie mają coś takiego wykształcone w sobie że wiedzą które rzeczy to żarty i śmianie się z siebie a które poniżanie w towarzystwie w "żartach". Niestety nie da się tego nauczyć z książki, wyczuwa się takie rzeczy
      Jak kiedyś było na mirko, żartem jest np jak żona powiedziała mężowi z potwierdzonym wynikiem koronawirusa (akurat była liczba zakażonych kończąca się na 0) "o ty jesteś tym zerem na końcu XD" a co innego jak zobaczy powiedzmy jakiś filmik i powie "haha zobacz taki nieudacznik jak ty", albo nawet w towarzystwie. Niby przekaz ten sam, widzisz jakąś różnicę?
      No i słowo klucz "kolega". Niektórym pozwala się na więcej beki ale od obcych nie chcemy słyszeć "haha masz pryszcze jak wezuwiusz".

•  

masz jakieś traumy/kompleksy ?

@Chodtok: Jak na razie to ty, a nie @ciuciumka ma kompleksy. Chyba cię dręczyli w dzieciństwie i musisz sobie wygrać z kimś dyskusję w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Tak samo kolega z Ciebie nie żartuje czasem

droczenie się (podkreślam droczenie a nie chamskie wyzywanie i obrażanie) z kimś kogo się zna to fajna i naturalna rzecz
      wjeżdżanie obcej osobie na tak drażliwą kwestię jak wygląd to zwykłe chamstwo

pokaż spoiler zresztą "przyjacielowi" też ale nwm niektórzy może lubią wzajemne chamstwo/poniżanie i im to odpowiada

To tylko internet, czy jak napiszę cokolwiek do Ciebie, jakąś zaczepkę, przy tym Cię nawet nie widząc, to zaboli Cię to?

ale w internecie nie siedzą jakieś boty tylko żywi ludzie z uczuciami
      płaszczyk rzekomej anonimowości ma usprawiedliwiać chamstwo?
      próbujesz sugerować że mówienie ludziom w internecie rzeczy których nie powiedziałoby się im w twarz jest ok?

typ zażartował z niej, a zrobił to tylko w nawiązaniu do tej latarni morskiej, a latarnie morskie są w otwartej przestrzeni, wokół której pływają sobie jakieś rybki XD to porównał ją do wieloryba XD i to było jedynie odniesienie do jebanej latarni, do tego, co ona napisała XD

-wiesz lubię konie
      -no widać bo niezła raszpla z cb XD

-wiesz lubię zwierzaczki
      -no niezła maciora z cb XD

-wiesz lubię jeść
      -no niezły pasztet z cb jest XD

-wiesz interesuję się psychologią
      -no nieźle jesteś jebnięta XD

-ah ta kwiecista łąka jest taka piękna
      -a ty jesteś gównem XD (na pięknej kwiecistej łące można w takie wdepnąć czasami)

@ciuciumka:

•  

No i do Ciebie, kolego, który prosi mnie o ujawnienie swoich kompleksów na rzecz tego, żeby mnie jawnie obrazić, nie wstyd Ci być takim chamem? Nie nauczyłeś się już, że takich rzeczy nie ujawnia się ludziom, bo właśnie tacy, jak Ty, potrafią to wykorzystać?

no a tutaj to już odpłynęłaś nieźle xd
      napisałem tu ileś komciów ostro krytykujących obrażanie/poniżanie ludzi ale to ja jestem chamem i nie marzę o niczym innym jak o robieniu tego xddd

pokaż spoiler otóż nie

zastanawiałem się tylko jak osoba pierdolocą o hehe dystansie i usprawiedliwiająca wjeżdżanie komuś na kompleksy zareaguje na pomysł wjechania na jej kompleksy
      no ale skoro jak przyznajesz masz jakieś słabe punkty to mam nadzieję że nie zatruwasz nikomu życia swoją toksycznością bo przecież

jak ktoś nie ma dystansu do siebie i do niewinnych żarcików, które zdarzają się nawet przy zwykłej znajomości na poziomie koleżeńskim, przy tym wychwalając swoją osobę, to nie powinien wpierdalac się w żadną poważniejszą relację, bo najprawdopodobniej jest osobą toksyczną

pokaż spoiler chyba że jednak miałabyś totalnie zupełnie gdzieś gdyby jakiś _kolega_ albo zupełnie przypadkowa osoba w nie uderzyła jakiś super śmiesznym żartem

@ciuciumka:

•  

o czym ty wgl typie pierdolisz xdddddddd

@DIO_:

•  

@koronawirus: Gadalem kiedys z typiara pisala jaka to jest zdolna, inteligentna, studiuje, czy cos tam sama pisze, spiewa, co tam nie robi, jest uzdolniona, utalentowa. Stwierdzilem, ze zapomniala wspomniec o tym, ze jest skromna i obrazila sie.

•  

@DIO_: Popieram @Chodtok
      Znęcanie się nad innymi nie jest i nie powinno być śmieszne. Takie zachowania nie powinny być społecznie akceptowalne i właśnie ludzie, którzy myślą, że "hehe, dopóki w mordę komuś nie dałem, to wszystko jest spoko" powinni być uświadamiani, że słowa potrafią ranić jak noże, dlatego powinno się je ważyć, a nie zachowywać jak najgorszy cham i prostak, a potem oskarżać innych o bycie "zbyt wrażliwymi".

Owszem, są tacy ludzie, którzy obrażają się zbyt łatwo, ale tutaj mamy przykład typowego chamstwa i gadanie, że "hehe, laska powinna wyjąć kija z dupy" jest nie na miejscu.

Ja mam bardzo duży dystans do siebie, ale nie chciałabym się zadawać z kimś, kto non stop próbowałby mi wjechać na ambicję, podkopać moje poczucie własnej wartości głupimi żarcikami. Nikt nie potrzebuje w swoim otoczeniu takich toksycznych osób.

+: Chodtok
    •  

Skończyłam dyskusję, każda Wasza odpowiedź spotka się z moim milczeniem

@ciuciumka: Skończyłaś dyskusję, bo zabrakło argumentów.
      Współczuję najbliższego otoczenia skoro uważasz, że ciśnięcie komuś po potencjalnie wrażliwych miejscach (czyli zwykłe chamstwo) jest spoko.

•  

@koronawirus mogłeś chociaż dać obciągnąć

•  

@Dzosz89: parszywa strasznie, typowy bazyl, nawet by nie fuknął

•  

@ciuciumka: nie produkuj się , ich nie przekonasz. Prawda jest taka że bez względu na płeć,mamy prawo do wymagań w związku. I z ulanymi - jeżeli się ulaństwa nie toleruje, nie należy się wiązać. Zazwyczaj takie osoby mają problemy psychiczne- m.in. z samoakceptacją, czy właśnie w postaci takiego zachowania, po prostu bardzo je to 'dotyka' i to co dla Ciebie ( normalnej osoby ) może być żartem, dla drugiej osoby niekoniecznie. Jak się trafi w czuły punkt, to nawet najfajniejszy żart przestaje być żartem.

I tutaj trzeba rozróżnić dwa typy osób:
      - osoby ambitne
      - osoby leniwe.
      Osoba ambitna może zostać tym trochę dotknięta, ale nie zareaguje w taki sposób jaki OP przedstawił.
      Osoba ambitna powiedziala by że wie że jest gruba, ale z tym walczy, a takie żarty ja nie bawią, żeby tak nie żartować bo np. to ja trochę demotywuje.

Osoba leniwa, nie będzie miała żadnych argumentów i odpowie agresją,tak jak na załączonym obrazku.

Change my mind.