Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wiszce cialo Borisa Sedlacka, znalezione na scianie Lhotse na wysokosci 8300 m.n.p.m. Czeski wspinacz zmarl z wycienczenia podczas schodzenia ze szczytu gory w maju 2012 r. Poza samym trupem, zwracaja uwage rowniez- kamienie, ktore spadly przez ten czas i zatrzymaly sie na jego ciele.
  #historiajednejfotografii #ciekawostki #creepy #fotografia #gory pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Dobra Misiaczki, wspominałem kiedyś na tagu #zegarki, że mam zamiar pozbyć się trochę zalegających sikorów (będą to pewnie głównie Casio :P), których już nie noszę z powodu klęski urodzaju.
  Na dzień dobry lecą dwa egzemplarze Casio AQ-180W (moduł 3793, gdyby ktoś chciał sobie sprawdzić, co taki potrafi). Oba mają już swoje lata i noszą trochę drobnych śladów użytkowania, ale stan oceniam jako przyzwoity. Różnią się tylko paskiem (jeden ma parciany, a drugi gumowy). Oczywiście, dokumentów brak (jeden kupiłem używany bez, drugi mój, ale ma tyle lat, że papiery są nie wiadomo gdzie).
  Warunki #rozdajo:
  - losuję dwie osoby, każda dostaje po jednym zegarku
  - po losowaniu ze zwycięzcami się dogadam na PW; jeśli obaj będą chcieli ten sam to rzucam monetą i decyduję, co komu wysłać, a jeśli będą chcieli różne, to wysyłam wg preferencji,
  - losuję przy pomocy strony mirkolos.pw,
  - zielonki nie biorą udziału,
  - jeśli mam kogoś na #czarnolisto, wylatuje z losowania,
  - wysyłka tylko do kraju.
  Losowanie odbędzie się w niedzielę 24.01.2021 około 21:00, pod warunkiem, że mirkolos zadziała (bo z tego, co widzę, to kiepskawo chodzi i częściej mi nie działa niż działa), chyba, że ktoś ma lepszą maszynę losującą.
  Wysyłka gdzieś w przyszłym tygodniu, jak znajdę czas.
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Cześć! Wczoraj podjąłem się wyzwania - stworzenia portalu społecznościowego w 48h

  Mirki - Jeżeli pod tym postem będzie minimum 1000 plusów.

  https://www.youtube.com/watch?v=eTfUzzmETVI

  Oto on - Wiecie co z nim robić ( ͡º ͜ʖ͡º) za 20 minutek zaczynamy!

  #xepo #albicla #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)