Wpis z mikrobloga

Niech pieniądze za zakłady ludziom oddają, nigdzie nie podali informacji że walki pająka i najmana będą w innej formule niż mma, to tak jakbyś chciał oglądać szachy a oni w warcaby na'"urwiaja. Walki analika z pajakiem i Najmana ustawione w 500%, kto normalny zbija fronty na krocze? Podświadomie zbija się ciosy poza obręb ciała, analik ćwiczył zbijanie w okolice krocza! Żeby pkt nabić, cyrk Najman kasjo tylko to potwierdza. Wszyscy odstawili w kuponach te walki, cyrk na kółkach. Oddawać kasę! #famemma
  • 13
@comamtuwpisac czy muszę oglądać konferencje danej federacji żeby obstawiać zakłady? Nie.
Czy powinni informować podczas zakładów iż walki odbędą się w innej kategorii niż "fame" mma ? Tak.
Głosowaleś za pisem? Na 100procent.
@comamtuwpisac dalej nie rozumiesz co próbuje tu udowodnić, nie chodzi o moje 20, 50 czy 100zeta. Ustawili całe fame mma pod zakłady betclic i to 20, 50 czy 100 zł pomnóż razy x kk ludzi którzy cokolwiek postawili. To że jestem w stanie to udowodnić kuponem za 5e już w ogóle jest śmieszne jeśli mówimy o kilkunastu milionach złotych.
@comamtuwpisac bez publiczności przez wirusa nawet jednego meczu do końca nie obejrzałem. Po czasie bez emocji, człowiek szuka rozrywki - jeśli ta jest na niskim poziomie, można ten poziom jakoś ubarwić w taki czy inny sposób. Nie obchodzą mnie teraz moje grosze które przy flaszecce straciłem, interesuje mnie powód dla którego tak się stało i dość nietypowo go przeanalizowalem. Jak dają gówno to teraz te gówna będą musieli wytrzeć. Najpewniej zrobią to