Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Polska szkoła jazdy, czyli gdy widzimy samochód na kończącym się pasie, który chce przed nas wjechać dajemy gaz w podłogę i ścigamy się, aż do kolizji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Podejrzewam, że film zniknie tak szybko jak został wstawiony. Ja oczywiście będąc na miejscu tego po lewej bym odpuścił widząc takiego debila jak nagrywający, ale jak można tak jeździć i jeszcze wrzucać to do internetu :-)
  Do tego opis filmu "Debil nie wiedział kto ma pierwszeństwo".

  #stopcham #motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #samochody #brd #prawojazdy #ruchdrogowy
  pokaż całość

  odpowiedzi (138)

 • odpowiedzi (46)

 • avatar

  1. Usłysz w wigilię od swojej #toksycznamatka że "wynoś się i nie wracaj jak najdłużej, oby cię przyjęli tam gdzie pójdziesz chociaż wątpię bo ty się nigdzie nie umiesz odnaleźć i z nikim dogadać. życzę ci powodzenia ale będziesz mieć trudno w życiu".
  2. spakuj rzeczy, psa i ucieknij z domu smutnażaba.jpg
  3. znajdź pomoc i mieszkanie, spędź spokojnie święta i sylwestra
  4. wróć do domu po kilka rzeczy i usłysz "wróć do domu, bo będzie ci źle z tym w jaki sposób się wyprowadziłaś i że jesteśmy pokłócone" xDDDD
  5. XDDDDD
  6. usłysz jeszcze że to "ona jest ofiarą i mam ją przeprosić za to co jej zrobiłam w wigilię, a w ogóle to była u psychologa i to wszystko moja wina bo byłam niesfornym dzieckiem"
  7. otrzymaj wiadomość, że w twoim pokoju chce sobie wstawić nową szafę
  8. Najlepszą odpowiedź odeślę xD

  PS powód wyjebania mnie z domu? Że mój były niebieskipasek "jest niewdzięczny bo jadł jej obiadu a on nie chciał jej poszukać nowego telefonu"

  #rodzina #polska #depresja #rodzice #polskiedomy #zalesie #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)