Wpis z mikrobloga

Pierwsze półtorej flaszki Furyo pękło w tempie ekspresowym, dlatego musiałem zamówić kolejną. Można wciąż deklarować.
Niestety zostało mi już tylko kilka dekantów, będę musiał kombinować. Zobaczę, co mają w aptece. Jeśli cena będzie znośna to w najgorszym razie niektórzy chętni dostaną w buteleczce bez atomizera (oczywiście, jeśli się zgodzą)

Oto, co mam jeszcze w ofercie oprócz Furyo. Cena jest jaka jest, nie muszę nic z tego sprzedawać na siłę:

Annick Goutal Nuit Etoilee EDT, stara butelka z samego początku produkcji, 2012
Mimo, że nie ma anyżu w składzie, to dla mnie pachnie anyżem lub fenkułem i nie jestem w tym zdaniu odosobniony. Do odlania maksymalnie 30ml

cena €1/ml plus dekant

Acqua Di Gio Essenza recenzja drlove

cena €2/ml plus dekant, dostępne będą 4 fiolki po 2,5ml

Jean Paul Gaultier Gaultier2 od pana Kukurydziana, recenzja drlove

cena €3/ml plus dekant, dostępne będą 4 fiolki po 2,5 ml

YSL Rive Gauche 2017 recenzja dr_love)

cena €2/ml plus dekant, dostępne będą 4 fiolki po 2,5ml

Jovoy Psychédélique

Tym razem dla odmiany jest tanio, nie wiem, czy ktoś go na Wykopie taniej puszczał, w każdym bądź razie cena za ml niższa od rynkowej Ze wszystkich moich zapachów jest to najbardziej ekonomiczna pozycja, tutaj pojęcie "trwałość aż do zmycia" traci rację bytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedno psiknięcie wystarcza, żeby go cały dzień dobrze czuć. W tym przypadku odlewanie większych porcji nie ma najmniejszego sensu.

cena €1/ml plus dekant, dostępnych będzie 8 fiolek po 2,5ml

No i oczywiście mogę cały czas lać klona Kourosa, czyli Jacques Bogart Furyo dopóki będę go mógł zamawiać i dopóki będę miał szkło

W komentarzu zdjęcie Fine Accoutrements American Blend EDT czyli zapachu podobnego do Rive Gauche (ręka w rękę różnice są dobrze wyczuwalne), gdyby ktoś był ciekawy jak to pachnie i chciał sobie dobrać do paczki. Zapach w Polsce łatwo dostępny i może nawet tańszy, niż ja płaciłem

Cena €0,30/ml, mogę odlać więcej w zależności od dostępności szkła

Tym, którzy mnie jeszcze nie kojarzą, chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że mieszkam za granicą i tu wysyłka paczkomatem nie wchodzi w grę. Zachęcam do łączenia zamówień, podział kosztów najtańszej paczki (€9,50) na trzy osoby to mniej więcej tyle samo, ile trzy wysyłki paczkomatem

#perfumy #paniecotakdrogo
Pobierz dyniel - Pierwsze półtorej flaszki Furyo pękło w tempie ekspresowym, dlatego musiałem...
źródło: comment_1606051536VItobBab4CEs8XmciGU71Y.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do kiedy jest ta przesyłka OLX za złotówkę? To byłaby przecież idealna opcja w przypadku moich paczek. Ja wysyłam wszystko do jednej osoby, a ta resztę paczek puszcza przez olx