Wpis z mikrobloga

Hej, jestem zupełnie zielona w temacie #iqos i potrzebuje pomocy, mam kilka pytań:
-Ile kosztuje paczka heetsow oraz ile wkładów się w niej znajduje?
-Czy jest bardziej opłacalne od zwykłych papierosów lub wychodzi podobnie?
-Czy można użyć jeden heets od razu po drugim?
-Jaki model jest najlepszy, czy warto inwestować w najlepszy model czy jakiś podstawowy wystarczy
Jeśli chodzi o mnie to palę ok 5-7 papierosów dziennie plus identyczna ilość u chłopaka
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi <3
  • 10
14 zł za paczkę 20 sztuk, tak jak w przypadku fajków normalnych. jak nie palisz najtańszych to myśle ze bardziej opłacalne (no i się nie śmierdzi!), do jednego po drugim ten podstawowy nie wystarczy, ale 4 minuty to nie tak długi czas oczekiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja używam dwóch iqosów 2.4 Plus, ale tylko dlatego że za kupienie 10 paczek heetsow iqos był za 10 zł (
@Roxsy: najlepiej skorzystać z polecenia przez znajomego, wtedy są gratisowe kody na paczki, ewentualnie jeśli kraków to mogę polecić jednego przedstawiciela iqos, który zwykle ogarnia to mocno oplacalnie (nie wiem czy bez przedstawiciela się da 10 paczek + iqos 2.4 plus za 150 zł)
@kasieu: Opłacalne przez jakiś czas na początku. Ja po ponad roku używania iqosa paliłem już półtorej paczki dziennie i tak przez następne dwa lata. Iqos ma ten problem, że przez to, że nie śmierdzę nie czuję, że niedawno paliłem. Na szczęście od jakiegoś czasu w ogóle nie palę ( ͡° ʖ̯ ͡°)