Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poczułam się tak jak osoby, które tu piszą o polkach księżniczkach, za które trzeba płacić. Już wiem co czujecie. Ja mam dalej w głowie takie "XD" po wczorajszej sytuacji. Zaprosiłam wczoraj do siebie chłopaka na oglądanie gali, z którym się od niedawna spotykam, nic między nami nie było, żaden związek. Pare spacerów i to wszystko. Wykupiłam galę ( tak wiem, to TYLKO 20zł) on nawet nie spytał czy wykupiłam. W sumie ja zapraszam to wykupiłam, ale on nawet się tym nie zainteresował co jest moim zdaniem dziwne. Kupiłam specjalnie zasilacz do laptopa, którego nie używam, żeby się lepiej oglądalo, na większej rozdzielczości. Przyjechałam nawet po tego chłopaka bo on nie ma prawka, a nie chciałam żeby jechał autobusem bo jest do mnie spory kawałek. On miał wejść wcześniej tylko do sklepu i kupić coś słodkiego( nie zrobił tego i nie umiał wytłumaczyć czemu xD) no więc pytam się co jemy, a on mówi, że pizze. No to zamawiam wielką pizzę za ponad 50zł. Dzwoni dzwonek na drzwi a on nawet nie sięga po połowę pieniędzy xD no nic biorę portfel idę odebrać pizze. Chłopak sobie ładnie #!$%@?, a ja w głowie takie xDDDD dlaczego ktoś uznaje, że mam płacić za jego jedzenie xD i to nie będąc w związku xD może dla kogoś to nie są duże pieniądze, ale chodzi o sam fakt, że on uznał, że to ja mam zapłacić xD tak więc ja zorganizowałam caly wieczór a on przyszedł na gotowe i nawet nie udawał ze chociaż chce podzielić rachunek xD czuję się wykorzystana. Myślałam, że przesadzacie z tymi wpisami, ale jestem teraz na waszym miejscu i w 100% was rozumiem

#niebieskipasek #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbaab92578e11000a685320
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: hm.
1. Skad ma wiedziec ze zasilcza nie masz. Skoro dopiescilas szczegoly to widac, ze co zalezy, nie wiem czemu mialby on za to placic. Dodatkowo jk sobie pojdzie to zasilacz bedziesz uzywac Ty.
2. Ja wychodze z zaloezenia, ze jak zapraszam ludzi to ja funduje przekaski - chyba ze powiem "halo, impreza wnosimy wlasne" albo "ja ogarnim x, y, z jesli ktos ma ochote na cos wiecej/alko to prosze