Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski mam takiego kolegę, który robi czasem dziwne rzeczy, ale ja głupia staram się o o tym zapomnieć, bo nie jestesmy parą, jednak regularnie się odzywa i mnie komplemetuje, bajeruje, czasem do niego przychodzę(jest przytulanie i takie tam, ale nie seks), raczej mu sie podobam. Ostatnio jednak odmawiam wizyt, bo nazbierało mu się naprawde pato zachowań, np obgadywanie mnie, krytyka mojego stroju. Pisanie jakiejś babie, że tęskni, podczas gdy jednocześnie mnie bajeruje i inne niekulturalne zachowania. Napisałam mu więc o tych zachowania i czy on je uważa za normalne i że nawet żeby się kumplowac potrzeba szacunku. I jeśli nie widzi w swoim zachowaniu nic złego to nie mamy o czym rozmawiać. I co zrobił? Przeczytał i od 9 dni nie odpisuje. Wcześniej ja sie tydzień nie odzywałam(nie czytałam jego wiadomości), ale miałam powód, więc może się "mści". W każdym razie normalny czlowiek by się odniósł do tego co napisałam, prawda? Tym mi pokazał, że ma mnie gdzieś, mimo, że o moich cyckach mógłby gadać godzinami. #logikaniebieksichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbb70ab578e11000a68540b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
PrzyjemnyKat: @alerek2222: Bo nawet kolegom/koleżankom się odpisuje ze zwykłej przyzwoitości, znamy się już długo. Jestem zszokowana, że tak olewa kogoś kogo niby lubi, chciałam sprawdzić czy w ogóle mozemy mieć jakąkolwiek relację, nawet jako znajomi, tą reakcją potwierdził, że nie zasługuje nawet na koleżeństwo.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Co pomacał to jego. Teraz ma nowy obiekt. Lepiej go zablokuj i ostatecznie zerwij znajomość, bo to typ faceta, który przypomni sobie o Tobie w randomowym momencie - pewnie, o ironio, gdy ogarniesz swoje życie z kimś innym - i będzie wypisywał, jak to tęsknił, manipulował Tobą, itp