Wpis z mikrobloga

@CJMac: a ja nie wiem w czym problem. Będąc w katolickiej grupie chyba wiadomo jakimi zasadami się tam kierują? Nie ma tutaj żadnego obrażania, jako ludzie o innych wartościach moralnych mają prawo wybrać z kim chcą jechać, a z kim nie, zaliczka będzie zwrócona, wszystko kulturalnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to sformułowanie "morderstwo dzieci".
@CJMac: i bardzo dobrze, niech kosciol sie kurczy bo jego wplyw na codzienne zycie zwyklych ludzi jest po prostu zbyt duzy. Dojdzie do kryzysu, kosciol osiagnie dno i moze wtedy zrozumie, ze musi byc wieksze przywiazanie do wspolnot, a nie dogmatow. Rewolucja dzieje sie na naszych oczach. Zobaczymy czy KK moze sobie pozwolic na powtorke z Irlandii. Szkodaj edynie dziewczyny, to bedzie szybka lekcja moralnosci w praktyce.
@CJMac: w sumie spoko, bo zwracają kasę. Nie warto jeździć na takie wyjazdy z księżmi. Sam byłem i nie wspominam tego najlepiej. Pomijając te religijne sprawy, panują tam dość rygorystyczne zasady. Sam biegałem o 5 rano w deszczu wokół parkingu, bo jakiś klecha miał kaprys i zafundował wszystkim odpowiedzialność zbiorową. A to były dzieciaki 9-10 lat.