Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że musi być jakaś liczba obserwujących. Piszesz na kontakt i wstawiają. Swojego nie wstawię bo rzadko zdarza się ktoś, kto robi tak fatalne zdjęcia jak ja.
@Woofinka: Pomysł rzucony. Jak komuś się uda zrobić ładne zdjęcie i wrzuci je tutaj nawet przypadkiem, to najwyżej zapytamy czy można go użyć. Ewentualnie możemy zostać przy Twoim pierwotnym pomyśle z roślinami @Niewiemja: ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
a przecież z pół roku temu robiłam mu oprysk


@magnes125: A ja ostatnio jakieś kilka dni temu ;p I tydzień temu, i dwa tygodnie temu xD Po jednym oprysku mogą zostać larwy i jajka, po trzech już raczej tylko opad radioaktywny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale teraz pryskam od razu wszystko co przyniose
@Niewiemja:
Tylko za trzecim w tak krótkim czasie już może nie zadziałać :D

Ogólnie nic nie pryskam jak przyniosę, ale kalatee czy krotony od przędziorka zawsze. Krotony to już bez wyjątku. Trochę śmiesznie bo miał z 70% wilgotności, a i tak złapał.
@magnes125: "Wykop" byłby taki bardziej swojski i raczej nikt nie wykorzysta tego poza grupą. "Rośliny" też w sumie spoko. Jeszcze można "xD" albo lennego spróbować jakoś wyczarować, chociaż to może być trudne.