Wpis z mikrobloga

Byłem w @Media_Expert oddać sprzęt na gwarancji.
Obsługiwał mnie facet.
Wszystko ładnie pięknie, zgodnie z procedurami.
Mimo, że jego obsługa nie była ani dobra, ani zła taka normalna zapytałem czy mogę na temat jego fachowej obsługi napisać jakąś pochwałę, która trafi do jego pracodawcy?
Facet pozytywnie zaskoczony pyta się "dlaczego"?
No to tłumaczę mu, że jak są te feministki to ja jestem 'odwrotnie', stroną przeciwwagi.

Tyle się naczytałem na wykopie o dyskryminacji mężczyzn, że żyjemy w matriarchacie, kulcie tzipy.
Postanowiłem, że zawsze jak będę od faceta coś kupował, albo będzie mnie obsługiwał, będę pytał, czy jest możliwość wystawienia mu pochwały i was namawiam do tego samego. Musimy się wspierać w tych ciężkich dla mężczyzn czasach.
Mam nadzieję, że chłop dostanie jakąś premię.
Z fartem mireczki.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lak #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #blackpill #pozytywnehistorie #pozytywnie #wygryw #gownowpis #nohomo
  • 8
@JestemPrzegrany to trochę bez sensu, bo takie zachowanie się zemści - kobiety jak na złość zaczną robić to samo, a ostatnie wydarzenia udowadniają jak na dłoni, że dużo lepiej idzie im zorganizowanie się.
Pozostań może lepiej przy pozytywnej ocenie lub braku takowej (no chyba, że złej wystawionej merytorycznie, zasłużonej. Karanie za cipę jest równoznaczne z nagradzaniem za takową i równie szkodliwe)