•  
    D..........k

+57

Przede wszystkim czyj jest blackpill? Blackpill to pogląd, że nasze życie jest mocno zależne od genów i nie wszystko da się osiągnąć ciężką pracą. Blackpill jest zdroworozsądkowy.

Bluepill to pierdolenie pojawiające się od czasów szkolnych. Te wszystkie reklamy typu pij mleko będziesz wielki, czy żryj monte a będziesz w życiu kim chcesz. Czyli wmawianie ludziom, że pewne rzeczy są zależne od ich woli, mimo iż nie są. Dziś dzieciom wmawia się, że w przyszłości będą jakimiś kurwa milionerami, bogaczami, że będą mieli piękne żony, że będą noblistami, olimpijczykami sportowy, że wystarczy, że będą się pilnie uczyć. Potem, się okazuje, że manlet 1.50 m nie zostanie mistrzem w boksie wagi ciężkie, że Dziecko z przeciętną inteligencją nie zostanie w przyszłości profesorem, że dzieci w przyszłości będą mieli zwykłą najniższą krajową, a nie wille i bogactwo. Obiecuje się dziś młodzieży miód z boczkiem, a gówno a nie boczek dostają, na start co kredyt na szyje i mały pokój, a nie bogactwo i tak przez całą młodość. Oczywiście jak ktoś, się pyta, czemu nie ma tego co mu obiecywano, to zrzuca się na tą osobę winę, wmawia się lenistwo itp., wszystko byle nie powiedzieć oczywistej prawdy, że geny decydują o życiu, a nie wyłącznie własne chcenie. To samo z seksem itp. wmawia się facetom, że jak będą mili to każda laska ich, a potem rozczarowanie i obwinianie facetów, jak gdyby genetyka była zależna od nich. I te pytania, czemu nie masz mieszkania w wieku 24 lat na własność? Czemu nie masz dziewczyny? To jest żałosne.

#blackpill
    #redpill
    #bluepill
    #goldpill
    #przegryw
    #duchanalityk
    #blackpillraw
    #stulejacontent
    #chad
    #chadstories
    #chadowezycie
    #incel
    #spierdolenie
    #shaminggenetyczny
    #harlekinydlaprzegrywow

•  

Uwaga, jeśli tylko się czegoś bardzo chce i włoży się w to odpowiednio dużo pracy to nawet z srednio inteligentnego szaraka można zrobić naukowca

•  

Można nawet zrobić koszykarza z osoby niższej

•  

@DuchAnalityk: Dobre geny bardzo pomagają w życiu, ale wiele można osiągnąć też bez nich.

•  

Poza tym dziwisz się że ludzi z tagu #przegryw nie chcą dziewczyny, podczas gdy wypisuje takie farmazony

•  

@DuchAnalityk: To proste gdyby uczyli realizmu to ludzie nie porywaliby się na nierealne dla swoich możliwości cele (Co nie znaczy, że jakiemuś odsetkowi się nie uda jak to w statystyce) i przez to tworzy się miliony nieszczęśliwych sfrustrowanych ludzi a nieszczęśliwy człowiek to doskonały klient.

•  

@DuchAnalityk: Tylko jakie inne wartości może ktoś zyskać od blackpill oprócz wiadomości "it's over"? Myślisz że więcej osób znajduje w tym spokój czy może ludzie się zniechęcają i idą w kierunku ldar (lay down and rot)?

•  

@narzyzz

Dla niektórych świadomość i zrozumienie otaczającego nas świata jest najwyższą wartością.

•  

@DuchAnalityk Chujowy ten blackpill bo najwięcej na twoje życie wpływa otoczenie które zazwyczaj łatwo możesz zmienić

•  

Uwaga, jeśli tylko się czegoś bardzo chce i włoży się w to odpowiednio dużo pracy to nawet z srednio inteligentnego szaraka można zrobić naukowca

@HefLey: chyba kurwa naukowca z KUL'u xD

•  

czy żryj monte a będziesz w życiu kim chcesz

Uśmiechnąłem się pod wąsem , bo od razu pomyślałem o #przemcel i jego Mega Monte i Marsach proteinowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@DuchAnalityk Dobrym przykładem był Elliot Rodger, od najmłodszych lat starał się być w związku, wraz z kolejnymi nieudanymi próbami poderwania dziewczyny i stosowania się do rad normictwa w końcu pojął prawdę że to nie jego zachowanie powoduje jego niemożność zdobycia dziewczyny a jego azjatyckie geny. Gdy doznał oświecenia to postanowił zemścić się na wszystkich tych, którzy kłamali mu w żywe oczy i spławiali go. Bez wątpienia jest to postać tragiczna, której normictwo przypisało łatkę "szaleńca", a która była tworem owych Oskarków i Julek.

•  

@DuchAnalityk:
      Życie jest fascynujące.
      jak byłem nastolatkiem to słuchałem filmów motywujących i jeden gościu kazał napisać sobie cele i marzenia na kartce z datą obecna i data kiedy chce się to osiągnąć. Dodatkowo opowiedzieć o tym komuś kogo się ceni i szanuje

Więc napisałem że chce zwiedzić pół świata i być milionerem do 30 roku życia.
      Powiedziałem o tym mojej mamie i ona się podpisała pod tą kartka. Potem mnie przytuliła i najszczerzej jak tylko w życiu słyszałem życzyła mi spełnienia tych celów i aż obu nam się łza z wzruszenia polala po policzkach.

Byli to jak miałem 17 lat dziś mam dopiero 28 i już rowerem przemierzyłem ponad połowę planety a za 1.5 roku będę miał kredyt na dom w UK o wartości ponad 200.000£ czyli więcej niż 1 milion złotych. Z wkładem własnym ponad 40%
      Dopiero kilka tygodni temu sobie o tym przypomniałem.

•  

@HefLey: isaiah Thomas, muggsy bogues, spud Webb, nate Robinson chociażby. No ale oni byli atletycznymi zwierzakami

•  

@adamsowaanon: w sensie trochę wygrywa i trochę przegryw, bo zwiedziłeś te kraje które chciałeś (nie wiem czy wszystkie ale napisałeś że połowę planety przejechałeś) za co dożywotni props, ale masz kredyt w euro więc trochę przejebane xd

•  

@eloelowalewiadro: ponad 40.000km na 4 kontynentach około 20 krajów ale duże powierzchniowo i klimatycznie.

Kredyt w funtach szterlingach w dodatku studenci mi będą wynajmować i spłacać go. Na max 15 lat

•  

@DuchAnalityk: no tak bo lepiej sobie wmawiać że its over, nie masz wpływu na swoje życie przez co wypadasz w marazm i depreche bo i tak nic się nie da zrobić a tak na prawdę można ale przez wmawianie sobie że nie można nic nie robisz przez co nic nie osiągasz i gnijesz w tym samym położeniu przez co utwierdzasz się w przekonaniu że faktycznie nic nie można zmienić. Błędne koło. Każdy ma ograniczenia ale każdy też ma potencjał pamiętaj nadzieja umiera ostatnia jeśli uważasz inaczej przypomnij sobie historię Polski

•  

@DuchAnalityk: trzeba po prostu wyjść do ludzi z piwnicy

•  

chyba kurwa naukowca z KUL'u xD

@OddajButa123: Kiedyś KUL to była jak na polskie standardy dobra uczelnia i bez niej nie byłoby Hartmana i wielu dobrych naukowców. Dopiero ostatnie lata i podanie ręki PISowi to zmieniły.

•  

@DuchAnalityk: "wszystko byle nie powiedzieć oczywistej prawdy, że geny decydują o życiu" Geny i pochodzenie (rodzina w której są wychowywane). Adoptowane dzieci Brada Pita będą miały zapewnioną edukację i dobry start, a geny a ich geny się nie zmieniły. Dzieci z bogatych domów ciągnie się za uszy aby skończyły np. stomatologię dzięki czemu też mają dobry start, a często inteligencje mają na średnim poziomie. Zarówno na geny i pochodzenie nie ma się wpływu. Jest jeszcze jedna kwestia osoba brzydka i biedna nawet jak jakimś cudem wybije się to zawsze będzie się źle czuła w nieswoim środowisku, będzie się wstydziła zapraszać kolegów i koleżanki do siebie, nie będzie jej stać na wspólne wyjazdy itd co będzie dla niej strasznie depresjogenne.

•  

@DuchAnalityk: Większość ludzi która wygrała życie wygrała na loterii genetycznej albo mieli farta, a nie dzięki jakiejś pracy czy innym rzeczom xd

•  

@AbZu_Raymond: Jest o nim jakaś książka lub film?

•  

@DamianoPL Jedynie w wersji angielskiej. Większość polskich portali przedstawia tą samą narracje że Elliot był szaleńcem, który zabijał bez żadnego konkretnego powodu.

•  

@AbZu_Raymond: Serio to jest ten typ? Ja myślałem że to będzie jakaś osoba pokroju Teda Kaczyńskiego? Ale co jak co ale muszę powiedzieć że w mega ciekawy sposobów streścileś jego historię

źródło: IMG_20201125_130721.jpg

•  

@DamianoPL Swoją drogą, tak wygląda teraz jego młodszy brat xD.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: 1606306891526.jpg

•  

@DuchAnalityk: ale to nie znaczy że pewne rzeczy nie pomogą. Jak ktoś nie ma talentu to nie będzie super sportowcem, ale np dobrym i trzeba się z tym pogodzić i robić coś by samemu się rozwijać a nie stać kims

•  

@AbZu_Raymond: Ellisot Rodger jest fatalnym porównaniem i doskonale pokazuje braki w inteligencji, zaciecwierzenie, podatność na manipulacje oraz fanatyzm osoby która tak myśli.

Ellisot był dość przystojny (niektórzy zarzucają mu baby face, ale to tylko następny gówno argument bo był on dość młody) i bogaty. Zatem wedle twojej prostackiej zero jedynkowej logiki powinien on znaleźć dziewczynę.

Nie znalazł bo był bucem (poza masa innych negatywnych cech, których nie znamy) i wcale się z tym nie krył.

Jest ok ofiarą ale świata medialnego przez który wykreował sobie swoją postać jako Alvaro do którego kobiety same lgna bo przecież na wygląd i kasę. Oczywiście, że tutuaj pewna doza black pill również się ujawnia no bo GDYBY miał wygląd modela z światowej czołówki to faktycznie miałby kobiet na pęczki. Z tym że przywoływanie tak ekstremalnie mało prawdopodobnych okoliczności jest delikatnie mówiąc niewłaściwe xD

( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Annaroth Eeeeee, ale Elliot doskonale wiedział że NIE JEST atrakcyjny. Pamiętaj, że gość żył w Kalifornii - w stanie w którym co drugi facet spotkany na ulicy jest w top 20% najbardziej atrakcyjnych. Ponad to wszystko E. wiedział że jego AZJATYCKIE GENY są najmniej pożądane przez białe kobiety. Gość był bogaty i miał dobrą żuchwę + był narcyzem natomiast nie był przystojny, ani niczym się nie wyróżniał. Jego ojciec nawet zabrał go do Las Vegas aby syna rozprawiczyć z jakąś laską xD.

Blackpill w 100% potwierdza jego przypadłość dlatego incele dały mu nazwę Śp. Elliot Rodger. Ja osobiście uznaje go za patrona racecellów i spierdolenia, bo doskonale jego przykład pokazuje czym kończy się tysięczne odrzucenie przez dziewczyne ze względu na wygląd.

•  

@adamsowaanon: Ale super, gratuluję osiągnięcia celów

•  

ale Elliot doskonale wiedział że NIE JEST atrakcyjny.

@AbZu_Raymond: ER uważał się za 10/10. On był bluepillowy strasznie. Jego przegryw siedział w autyzmie od najmłodszych lat. Swoją drogą combo ricecel + manlet go dobiło

•  

@Blackpill_RAW Ehhh, polecam przeczytać jego manifest, tam kryją się wszystkie odpowiedzi. Ja jedynie mogę pozostawać przy swoim zdaniu, że był to człowiek który w ostatnich latach swojego życia doznał szoku z przejścia z bluepillu do blackpill do takiego stopnia że jego mózg przestawił się na morderczą chęć zabijania, na tych wszystkich którzy go odrzucali.

Tego już nie jestem pewny, ale jeśli się nie mylę to stwierdzili u niego schizofrenie przez co mówił jedno a robił drugie. Innymi słowy gdyby uważał się za modela, to po prostu by nikogo nie zabił...

•  

@DuchAnalityk: Mi się wydaje, że do black pilla trzeba chyba dojrzeć. Faktycznie jak się było dzieckiem to się w te niektóre bajki wierzyło, ale czym dalej w las tym człowiek bardziej uświadamia sobie, że nie na wszystko, a właściwie tylko na garstkę rzeczy ma wpływ.

+: Faczko

Gorące dyskusje ostatnie 12h