Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (3)

 • avatar

  Narodowe media społecznościowe wykupiły hosting w Paryżu za 3,99 miesięcznie umożliwiający rejestrację na poziomie 300 kont na godzinę. Inwestycja na poziomie 12,99 miesięcznie pozwoliłby rejestrację bez ograniczeń

  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD POTĘŻNA INWESTYCJA WSTRZYMUJE ROZWÓJ POLSKIEGO PORTALU. CZY ZAMIESZANA JEST W TYM ROSJA?
  #albicla

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Mojego faceta czeka wizyta u pani Urolog, ponieważ ma problemy z prostatą. Jakaś pani doktor z polecenia. Wiem tylko tyle, że jest młoda (36 lat) i całkiem ładna. Zaproponowałam mu, że pójdę z nim, ale on nie chce nawet o tym słyszeć. Oczywiście uspokaja mnie, że wszystko będzie dobrze, że to tylko jedna z wielu wizyt lekarskich. Pytałam dlaczego nie umówi się na wizytę do pana doktora, to odpowiedział, że dla niego najważniejsze, żeby lekarz/lekarka była z polecenia i znała się na robocie, a pani doktor, do której idzie podobno ma super wysokie noty i jest mega profesjonalna.

  Pytanie w sumie bardziej to dziewczyn , wy też macie taki dziwny niepokój na myśl, że waszego faceta czeka wizyta u pani doktor, która będzie badała jego części intymne? Wiem, że to badanie i chodzi o jego zdrowie, ale naczytałam się chyba za dużo w internecie i teraz mam przed oczami scenę jak "mu staje" podczas wizyty i czuję się z tym źle na samą myśl... Przejmować się czy wyluzować??
  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #zwiazki #medycyna
  pokaż całość

  odpowiedzi (97)